Wręczenia wyróżnienia Wójta Gminy Przyrów – „Przyjaciel Gminy Przyrów” za osiągnięcia i zasługi dla Gminy Przyrów


21 października 2022 roku podczas sesji Rady Gminy Przyrów wręczone zostały wyróżnienia Wójta Gminy Przyrów – „Przyjaciel Gminy Przyrów”. To forma podziękowania za wkład w pomoc na rzecz mieszkańców i gminy. 

21 października 2022 roku podczas sesji Rady Gminy Przyrów wręczone zostały wyróżnienia Wójta Gminy Przyrów – „Przyjaciel Gminy Przyrów”. To forma podziękowania za wkład w pomoc na rzecz mieszkańców i gminy. W gronie wyróżnionych byli: ksiądz kanonik Antoni Kaczmarek;  wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, poseł Szymon Giżyński; senator Ryszard Majer; starosta powiatu częstochowskiego Krzysztof Smela; komendant PSP w Częstochowie; brygadier Marek Radosz; Firma Carex.

Wiceminister Szymon Giżyński w uroczystej sesji uczestniczył zdalnie, w jego imieniu odznaczenie odebrała dyrektor biura poselskiego Grażyna Matyszczak. Wiceminister Szymon Giżyński, dziękując za wyróżnienie, podkreślił, iż jego działalność to służba na rzecz mieszkańców; praca, którą wykonuje w poczuciu obowiązku, bez oczekiwania na wyróżnienia. Zadeklarował dalszą pomoc, także w staraniach o przyznanie Przyrowowi utraconych po Powstaniu Styczniowym praw miejskich.

https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=1669951244&attachment_id=521626546090949&message_id=mid.%24cAAAAAGOJbwyKNK7reWEA2fcaNlou

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *