Personalizowane upominki dla mamy. TOP 13 propozycji


Urodziny, imieniny, Dzień Matki, a także wiele innych okazji – zawsze znajdzie się dobry powód, aby sięgnąć po personalizowane prezenty dla mamy. Pozostaje jednak pytanie – jakie mianowicie wybrać?

W poszukiwaniu idealnego prezentu dla mamy. Co wybrać?

Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego. Każdy przecież doskonale zna swoją mamę. Wie, co lubi, w jaki sposób spędza wolny czas, co jej się podoba. Kiedy jednak przychodzi co do czego, można nagle dojść do wniosku, że… nie do końca wiadomo, co kupić. Każda rzecz wydaje się nie taka, niewystarczająco osobista, niedopasowana. Na szczęście jest rozwiązanie – i z tym problemem można sobie łatwo poradzić. Jak?

Decydując się na personalizowany prezent dla mamy.

Personalizowane prezenty to takie, które można ozdobić samodzielnie wybranymi napisami, a w niektórych przypadkach również zdjęciami. Dzięki temu nabierają indywidualnego charakteru – stają się dosłownie jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli więc zależy ci na tym, aby twój podarunek dla mamy był wyjątkowy, to właśnie idealna do tego droga.

Warto się postarać. Warto poświęcić chwilę na spersonalizowanie prezentu, tym bardziej że nie wymaga ono ani wiele czasu, ani wysiłku. Tak naprawdę może nawet okazać się doskonałą zabawą, a ktoś, kto raz spróbuje, nie będzie już chciał wracać do zwyczajnych podarunków.

Czy personalizowany prezent musi być drogi albo duży? Bynajmniej! Jedną z najważniejszych zalet upominków z personalizacją jest to, że ich podstawę stanowić może nawet całkowity drobiazg. Personalizowany breloczek do kluczy? Jak najbardziej. Kubek ze zdjęciem? Oczywiście! Co więc wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie i twojego pomysłu.

Najlepszy prezent dla mamy? Prezent personalizowany

Co zatem wybrać – bo zawsze następuje taki moment, kiedy wypada od teorii przejść do praktyki? Możliwości jest naprawdę wiele, a oto kilka propozycji.

Poduszka z nadrukiem PODZIĘKOWANIE DLA MAMY to prezent łączący przyjemne z pożytecznym. Przede wszystkim ozdobiona samodzielnie wybranymi napisami poduszka pięknie wygląda. Z pewnością trafi na honorowe miejsce w domu rodziców. Ale jest nie tylko piękna, ale też bardzo wygodna – aż prosi się, aby przyłożyć do niej głowę i uciąć sobie choć krótką drzemkę. W coraz bardziej zabieganych czasach, kiedy mało kto ma choć chwilę, by wypocząć, nawet kwadrans relaksu jest na wagę złota!

Skoro już mowa o relaksie, to może… leżak personalizowany SZEFOWA OGRODU? Nie ma nic lepszego niż możliwość, aby wygodnie usiąść w otoczeniu samodzielnie pielęgnowanych roślin. Aby popatrzeć jak rosną… Fakt, akurat ta ostatnia czynność może nie być szczególnie angażująca, niemniej jednak trudno odmówić jej zbawiennego wprost wpływu na odpoczynek. Zatem zdecydowanie warto sprawić mamie leżak na prezent (i zawczasu uświadomić tatę, że to prezent dla mamy, niech się za bardzo nie przyzwyczaja).

 

A może by tak… skarbonka dla mamy NA DROBNE? Wiadomo, że w pewnym wieku zarabianie i oszczędzanie pieniędzy, składanie na konkretne cele wygląda już nieco inaczej niż w dzieciństwie, a same skarbonki ustępują najczęściej miejsca kontom bankowym, to jednak miło jest czasem powrócić do zwyczajów sprzed lat. Choćby i tylko dla zabawy. A skoro tak, to personalizowana skarbonka będzie jak znalazł!

Poszukujesz jeszcze innych pomysłów na personalizowane prezenty dla mamy? Oto i one.

TOP 10 najlepszych prezentów dla mamy

  1. Personalizowana poduszka ze zdjęciem
  2. Szklana szkatułka na biżuterię
  3. Plakat z własnymi zdjęciami i podpisem
  4. Personalizowana doniczka z grawerem
  5. Grawerowany kieliszek do wina
  6. Portfel z naturalnej skóry
  7. Kieszonkowe lusterko
  8. Ozdobiona cytatem zakładka do książki
  9. Personalizowane pudełko wspomnień
  10. Aromatyczna sól do kąpieli

Prezentowych pomysłów jest – jak widać – naprawdę wiele. Pozostaje więc tylko wybrać te najlepsze – najbardziej pasujące do mamy i do zbliżającej się okazji. Może coś lepiej sprawdzi się na urodziny? A coś innego na imieniny lub Dzień Kobiet? Wreszcie coś jeszcze innego na Dzień Mamy?

Wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi – zwłaszcza jeśli te oznaczają najlepsze personalizowane prezenty dla mamy. Zajrzyj po nie już teraz na Crazyshop.pl i przekonaj się, jak wiele dobrego potrafi zrobić nawet krótka dedykacja na upominku!

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *