Poznaliśmy pary półfinałowe Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa


W piątek (16.09.2022) w samo południe w siedzibie Podokręgu Częstochowa przy ulicy Kopernika 10/12 odbyła się ceremonia losowania Par 1/4 Finału Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa.

Do półfinału Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa awans wywalczyły: ubiegłoroczny finalistaLKS Lotnik Kościelec a także trzy drużyny występujące w rozgrywkach IV Ligi, gr. I: KS Victoria CzęstochowaMKS Myszków i GKS Unia Rędziny.

To właśnie rędzinianie sprawili największą sensację, eliminując z dalszych rozgrywek ubiegłorocznego zdobywcę Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa i obecnie lidera trzeciej ligi, grupy trzeciejRaków II Częstochowa! Piłkarze Unii Rędziny dopiero w rzutach karnych pokonali rezerwy Rakowa Częstochowa, 11:10! W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 a spotkanie zostało rozegrane na Stadionie w Kamyku w środę, 14.września br.

Pary 1/2 Finału Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa:

05.10.2022 (środa) :

Początek obydwu spotkań o godzinie 16:00:

LKS Lotnik Kościelec – GKS Unia Rędziny

KS Victoria Częstochowa – MKS Myszków

Finał Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa zostanie rozegrany wiosną 2023 roku a gospodarzem meczu będzie zespół niżej sklasyfikowany. W przypadku awansu drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej o wyłonieniu gospodarza finału zadecyduje losowanie gospodarza. 

 

Autor: Przemysław Pindor

Foto: PZPN

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *