100 lat Robotniczego Klubu Sportowego ‘Raków’ – W Archiwum Państwowym wyjątkowa wystawa!


Archiwum Państwowe w Częstochowie serdecznie zaprasza do zwiedzania wystawy ‘100 lat Robotniczego Klubu Sportowego ‘Raków’ w Częstochowie, przygotowanej w ramach tegorocznej ‘Nocy Muzeów’, na której zostały zaprezentowane najciekawsze dokumenty zgromadzone w zasobie Archiwum oraz prywatne zbiory kibiców i sympatyków częstochowskiego klubu, udostępnione na czas wystawy. Wystawa jest czynna w sobotę, 22.maja br. w godzinach 16:00-22:00! Wstęp na wystawę jest wolny! Archiwum Państwowe mieści się w Częstochowie przy ulicy Rejtana 13. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie wystawa będzie czynna w dni powszednie w godzinach 13:00-15:00 aż do soboty, 12.czerwca włącznie, kiedy to zaplanowano „finał wystawy”. Wstęp wolny!

Swoje zbiory na czas wystawy udostępnili , kolekcjonerzy oraz sympatycy Rakowa Częstochowa. W imieniu pomysłodawców, organizatorów oraz kibiców bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy, która jest czynna  sobotę, 22.maja br. i tylko w godzinach 16:00-22:00.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie wystawa będzie czynna w dni powszednie w godzinach 13:00-15:00 aż do soboty, 12.czerwca włącznie, kiedy to zaplanowano “finał wystawy”. 

Co najważniejsze przy odwiedzeniu wystawy każdy otrzyma pamiątkowy bilet z meczu Rakowa Częstochowa a także gadżet – długopis lub smyczkę opatrzone logo Archiwum Państwowego. Dla najmłodszych przygotowano pluszaki z logo Archiwum Państwowego.

Każdy odwiedzający wystawę będzie się mógł wpisać do Księgi pamiątkowej Archiwum Państwowego.

Zwiedzanie ekspozycji odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk).

 

Autor: Przemysław Pindor 

Foto: Przemysław Pindor 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *