Zwłoki mężczyzny przed komisariatem


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 53-letniego mężczyzny.  20 stycznia ok. godz. 2.40 w nocy na ulicy Bór policjanci ujawnili leżące przed budynkiem Komisariatu Policji II zwłoki mieszkańca Częstochowy. Policjanci proszą o kontakt osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności, które doprowadziły do śmierci mężczyzny lub widziały go przed ujawnieniem zwłok. Telefon całodobowy: 47 858 12 11 lub 47 85 812 55.

20 stycznia około godziny 2.40 w nocy wychodzący z Komisariatu Policji II w Częstochowie przy ulicy Bór 14 policjanci zauważyli leżące przed budynkiem komisariatu ciało mężczyzny. Z uwagi na brak oznak życia mundurowi przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jednocześnie na miejsce natychmiast wezwano służby medyczne, które po przybyciu przejęły akcję ratowniczą. Niestety stwierdzono zgon 53-letniego mieszkańca Częstochowy.

Policjanci i Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Południe wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny. Na miejscu nie stwierdzono żadnych widocznych obrażeń na ciele. Obecny na miejscu prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok celem wyjaśnienia przyczyny zgonu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło między godziną 1.00, a 2.40. W tym czasie nikt nie wchodził i nie opuszczał komisariatu. Zmarły zamieszkiwał w mieszkaniu przy ulicy Bór 11. Mężczyzna nie zgłaszał się na  komisariat, nie figurował w policyjnych bazach danych, nie był legitymowany, policjanci nie wykonywali z nim żadnych czynności, a w jego mieszkaniu nie zgłaszano żadnych interwencji. Komisariat nie posiada monitoringu zewnętrznego. W najbliższym otoczeniu komisariatu nie ujawniono żadnych kamer. Policjanci ustalają, czy najbliższy monitoring miejski lub inne kamery zarejestrowały mężczyznę. Ustalają również, czy w ostatnim czasie była mu udzielana pomoc medyczna.

Policjanci proszą o kontakt osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności, które doprowadziły do śmierci 53-letniego mężczyzny lub widziały go przed ujawnieniem zwłok. Telefon całodobowy: 47 858 12 11 lub 47 85 812 55.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *