Śmiertelny wypadek w Częstochowie


Dzisiaj, 26 grudnia, około godziny 17.15 przy ul. Bohaterów Katynia (w rejonie kościoła) w Częstochowie doszło do wypadku drogowego.

33-letni nietrzeźwy (3promile) kierujący peugeotem potrącił wsiadającego do forda od strony kierowcy 66-letniego mężczyznę (66-latek kierował fordem, jednak na chwile miał zatrzymać samochód i z niego wysiąść. Do zdarzenia miało dojść, gdy kierowca z powrotem chciał wsiąść za kierownice pojazdu). W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna ten zmarł na miejscu pomimo udzielonej pomocy. Natomiast pijany 33-latek zostawił samochód i uciekł z miejsca pieszo. Został zatrzymany przez częstochowskich policjantów. Na miejscu pracują służby. Wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane we wszczętym pod nadzorem prokuratora postępowaniu.
Źródło: KMP Częstochowa
Podziel się:

1 komentarz

  • zgiął mój kolega natomiast tego pijanego śmiecia zamiast do więzienia należałoby zesłać na dożywocie do kamieniołomu aby łożył na rodzine człowieka któremu odebrał życie kara powinna być nieunikniona również dla tych którzy razem z nim pili wódę i nie zareagowali gdy wsiadał do samochodu to ci ludzie na równi zmordercą winni som tej tragedii

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *