GRATULUJEMY. Sukces Pani Bibliotekarki z Gminy Poczesna


Magdalena Caban – bibliotekarz Gminnej Biblioteki Publicznej w Poczesnej Filia w Nieradzie –  została  laureatką ogólnopolskiego konkursu „Moc inspiracji” Ciżemkomania. O sukcesie Pani Bibliotekarki poinformowała dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej Iwona Skorupa.

Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę w Krakowie, a polegał na opracowaniu scenariusza zajęć dla dzieci i młodzieży na podstawie książek nominowanych do Nagrody Żółtej Ciżemki.
Spośród 22 scenariuszy zgłoszonych do konkursu od 1 sierpnia do 13 października 2023 r. komisja konkursowa w składzie: Izabela Ronkiewicz-Brągiel, dr Lidia Ippoldt, Roksana Kociołek-Kaszyńska, wyłoniła sześciu laureatów, którzy otrzymają nagrodę finansową w wysokości 500 zł brutto:
Karolina Branicka z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu za scenariusz „Jaka musi być kobieta? Warsztaty o roli kobiety i kobiecości”,
Magdalena Caban z Gminnej Biblioteki Publicznej w Poczesnej – Filii w Nieradzie za scenariusz „W krainie marzeń”,
Agnieszka Grabowska z Biblioteki Raczyńskich za scenariusz „Szukam własnej drogi”,
Dorota Otrębski z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wojkowicach za scenariusz „Porady babci dobre na wszystko”,
Paweł Piwowarczyk z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach za scenariusz „W stronę powierzchni, czyli reguły na drodze do wolności”,
Barbara Polińska ze Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Kostrzynie – za scenariusz „DZIWOżona”.
fot. Iwona Skorupa
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *