Niespodziewana porażka w Gubinie!


Piłkarze Rakowa II Częstochowa przegrali na wyjeździe z MKP Cariną Gubin, 0:1 w spotkaniu 27.Kolejki o mistrzostwo trzeciej ligi, grupy trzeciej!

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył już w 16.minucie Bartosz Woźniak, który pokonał Jakuba Rajczykowskiego! Do samego końca spotkania wynik już nie uległ zmianie mimo kilku okazji do zdobycia goli z obydwu stron.

Porażka Rakowa II Częstochowa w ligowym spotkaniu w Gubinie jest tym bardziej zaskakująca, że to podopieczni Tomasza Kuźmy od trzech ligowych meczów byli niepokonani.

Po ligowym spotkaniu w Gubinie, drużyna rezerw Rakowa Częstochowa ma na swoim koncie 52.punkty i plasuje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Częstochowianie do lidera, BS Polonii Bytom tracą już aż dziesięć punktów!

Kolejne ligowe spotkanie drugi zespół Rakowa Częstochowa rozegra w sobotę, 13.maja br. O godzinie 12:00 częstochowianie przed własną publicznością będą podejmowali GKS Pniówek 74′ Pawłowice Śląskie. Ten mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią MSP “Raków”. Wstęp wolny. 

Zespół pod wodzą Sławomira Szarego z dorobkiem 36 “oczek” plasuje się w tabeli trzeciej ligi, grupy trzeciej na dziesiątej pozycji.

06.05.2023, g.17:00: Gubin (Stadion Miejski):

MKP Carina Gubin – RKS Raków II Częstochowa 1:0, (1:0),

Bramka:

1:0: Woźniak 16′

Sędziował: Szymon Erenc (Wronki). Widzów: 100.

MKP Carina Gubin (skład wyjściowy): Szymon Czajor – Wiktor Maliszewski (kpt), Szymon Woźniak (kpt), Damian Płonka, Kacper Staszkowian, Adam Borkowski, Wojciech Boksiński, Jakub Ryś, Dominik Więcek, Przemysław Haraszkiewicz, Kacper Laskowski.

Rezerwowi: Tymoteusz Seweryn – João Paulo Vieira Passoni „João Passoni”, Mateusz Walczak, Marcel Tupaj, Marcin Petyniak.

Trener: Grzegorz Kopernicki.

RKS Raków II Częstochowa (skład wyjściowy): Jakub Rajczykowski – Michał Czekaj (kpt), Szymon Rygiel, Adrian Balboa, Kamil Chiliński, Piotr Malinowski, Jakub Cierpiał, Oliwier Kucharczyk, Tobiasz Kubik, Łukasz Furtak, Patryk Malamis.

Rezerwowi: Oskar Kubik – Łukasz Mazurek, Hubert Tylec, Jakub Bęben, Przemysław Mizgała, Przemysław Oziębała.

Trener: Tomasz Kuźma.

 

Autor: Przemysław Pindor

Foto: MKP Carina Gubin 

Podziel się:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *