Raków Częstochowa z nowym sponsorem strategicznym – to zondacrypto!


Nadchodzi sezon mistrzów! zondacrypto, międzynarodowa platforma do inwestowania w aktywa cyfrowe z ponad milionem użytkowników oraz Raków Częstochowa łączą siły. Od dziś zondacrypto dołącza do czerwono-niebieskiej rodziny, stając się sponsorem strategicznym Mistrzów Polski. Umowa została podpisana na dwa lata i logo nowego sponsora strategicznego pojawi się na froncie nowych meczowych koszulek Mistrza Polski!

To dla nas niesamowita radość, że możemy wesprzeć Raków w walce o kolejne trofea. Inspirująca podróż tej drużyny na sam szczyt tabeli polskiej piłki nożnej jest pod wieloma względami bardzo podobna do tego, co widzieliśmy na rynku kryptowalut. Gdy w 2009 roku upubliczniono kod bitcoina, pierwszą reakcją były wątpliwości. Wierni fani, podobnie jak w przypadku Rakowa, odegrali ogromną rolę w drodze na sam szczyt. A przed nami jeszcze więcej – zarówno w sporcie, jak i krypto – komentuje Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

Cieszymy się bardzo, że zondacrypto wesprze nas w walce o kolejne sukcesy i dołączy do naszej niesamowitej drogi. Po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z firmą z branży kryptowalut, co pokazuje, że stajemy się coraz silniejszą marką na rynku biznesowym. zondacrypto to spółka, która urosła od lokalnej do międzynarodowej i podobnie jak Raków, ma międzynarodowe aspiracje wielką ambicję, by stale się rozwijać. To są cechy, które naturalnie nas łączą. Na współpracy zyskają klub i sponsor, ale także kibice, którzy będą mogli liczyć na ułatwienia, choćby w kwestii płatności za bilety i karnety. Głęboko wierzę, że to początek wieloletniej, wspólnej przygody obfitującej w sukcesy – powiedział Piotr Obidziński, prezes zarządu Rakowa Częstochowa. 

Fintech zondacrypto został założony w 2014 roku w Polsce i aktualnie jest największą platformą kryptowalutową w Europie Środkowo-Wschodniej, licencjonowaną w Estonii, we Włoszech, na Litwie, Słowacji oraz w Kanadzie. Użytkownicy platformy mogą dokonywać transakcji w ponad 50 kryptowalutach w parach z tradycyjnymi walutami (EUR, GBP i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH.

Raków Częstochowa to klub założony w 1921 roku. W ostatnich latach odniósł znaczące sukcesy na krajowej arenie piłkarskiej, zdobywając dwukrotnie Puchar Polski, Superpuchar Polski i wicemistrzostwo Polski. W minionym sezonie klub po raz pierwszy w historii zdobył mistrzostwo Polski, a obecnie staje przed szansą gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. 

Logotyp zondacrypto pojawi się na wielu nośnikach reklamowych, w tym na froncie koszulki meczowej, na stadionie i w mediach społecznościowych Rakowa Częstochowa. Dodatkowo, kibice Rakowa będą mogli zapłacić za bilety i karnety na mecze swojej ulubionej drużyny także w kryptowalutach dzięki bramce płatniczej zondacrypto pay. Kontrakt sponsorski został podpisany na 2 lata.

 

Źródło: Biuro prasowe Rakowa Częstochowa 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *