Łukasz Krzemiński mistrzem Polski

W dniach 10-12 maja w Ciechanowie rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z 42 klubów.

W dniach 10-12 maja w Ciechanowie rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z 42 klubów. Wśród najlepszych taekwondzistów naszego kraju byli oczywiście z klubu Dragon Janów: Bejm Patryk, Dobies Klaudia, Dobies Oliwia, Hajduk Michał, Lenczner Oliwia, Kaczmarczyk Tomasz, Krzemiński Łukasz, Peszek Sandra, Rozpondek Julita, Starczewski Kamil, Tomaszewski Szymon i Turski Szymon.
Na szczególne wyróżnienie zasłużył Łukasz Krzemiński, który zwyciężył w kategorii układów formalnych stopni uczniowskich, pokonując 32 konkurentów. Peszek Sandra, która została wicemistrzynią Polski w kategorii walki do 55 kg, Oliwia Lenczner stanęła na trzecim miejscu tej samej kategorii. Wicemistrzynią Polski w kategorii walki powyżej 60 kg została Klaudia Dobies. Szymon Turski przeszedł zwycięsko eliminację w kategorii do 70 kg, jednak w walce finałowej musiał uznać wyższość Dawida Kotyni obecnego brązowego medalisty Mistrzostw Europy.