Skra remisuje z przedstawicielem Fortuna 1.Ligi

W swoim szóstym spotkaniu kontrolnym podczas przerwy zimowej – drużyna częstochowskiej Skry zremisowała (1:1) z 14.zespołem Fortuna 1.Ligi: GKS-em 1962 Jastrzębiem – Zdrój. Spotkanie zostało rozegrane w Ośrodku MOSiR w Rybniku – Kamieniu.

Prowadzenie dla formalnych gospodarzy tego meczu zdobył w 16.minucie z rzutu karnego…były zawodnik Skry Częstochowa, Daniel Rumin. Wynik ustalił w 57.minucie, Karol Noiszewski, który pokonał Grzegorza Drazika.

W drużynie z Jastrzębia nie zabrakło akcentów związanych ze Skrą. Ekipą dowodził poprzedni trener Paweł Ściebura, a na boisku pojawili się byli zawodnicy drużyny z Loretańskiej  – Mateusz BondarenkoDaniel Rumin oraz Dawid Witkowski.

Kolejne spotkanie towarzyskie drużyna pod wodzą Marka Gołębiewskiego rozegra w najbliższą środę, 17.lutego br.o godzinie 18:00. Wówczas rywalem Skry Częstochowa będą występujące w Zina IV Lidze, Gr. Irezerwy Rakowa Częstochowa. To spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią MSP “Raków”. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

13.02.2021, g.12:30: Rybnik – Kamień (boisko treningowe Hotelu Olimpia) :

GKS 1962 Jastrzębie – Zdrój – KS Skra Częstochowa 1:1, (1:0),

1:0: Rumin 16′ (k)

1:1: Noiszewski 57′

GKS 1962 Jastrzębie – Zdrój :  Mariusz Pawełek (46′ Grzegorz Drazik) – Dominik Kulawiak (46′ Dominik Szczęch), Aleksander Komor (46′ Mateusz Słodowy), Kryspin Szcześniak (46′ Mateusz Bondarenko), Dawid Witkowski (46′ Jakub Niewiadomski), Lukáš Bielák (63′ Tomasz Dzida), Farid Ali (63′ Kamil Jadach), Marek Mróz (63′ Łukasz Zejdler), Łukasz Zejdler (46′ Daniel Feruga), Kamil Jadach (46′ Jakub Apolinarski), Daniel Rumin (46′ Daniel Szczepan). Trener: Paweł Ściebura.

KS Skra Częstochowa: Mikołaj Biegański (46′ Mateusz Kos)  – Krzysztof Napora, Rafał Brusiło, Hubert Sadowski, Maksim Kwiencer, Titas Milašius, Piotr Nocoń, Karol Noiszewski, Adam Olejnik, Radosław Gołębiowski, Kamil Wojtyra. Trener: Marek Gołębiewski.