50 hulajnóg do wygrania


Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zachęca dzieci do udziału w kursie e-learningowym. Na uczestników czeka 50 hulajnóg do wygrania.

 

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego już po raz czwarty zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2008-2016 do udziału w kursie e-learningowym pt.: „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.  – Chcemy w każdy możliwy sposób przybliżyć dzieciom istniejące potencjalne zagrożenia związane z wypadkami w gospodarstwach rolnych, a także edukować na temat prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. A muszę dodać, że profilaktyka przez edukację, którą stosuje KRUS przynosi efekty. Na nasze propozycje konkursowe licznie odpowiadają uczniowie, w konsekwencji przestrzeganie zasad zachowania  się na polu czy w gospodarstwie są coraz bardziej przestrzegane i dlatego mamy coraz mniej wypadków na wsi – podkreśla dyr. Śląskiego Oddziału KRUS w Częstochowie Piotr Dobosz.

Na laureatów konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody, w tym aż 50 hulajnóg. Aby zostać szczęśliwym posiadaczem nowoczesnej hulajnogi  trzeba oczywiście wziąć udział w kursie, ukończyć go i przesłać swoje zgłoszenie na podany poniżej adres. W kilku punktach podpowiadamy, co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagród:

Uwaga! – wpisz swoje dane w ekranie na początku szkolenia

  1. Zrealizuj kurs dostępny na stronie krus.gov.pli rozwiązać test końcowy
  2. Pobierz certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy
  3. Prześlij do 6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mailhulajnoga(at)krus.gov.plz dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Informacji udziela sekretariat Biura Prewencji, tel. (22) 592 64 10,
e-mail: bp(at)krus.gov.pl. Zasady przyznawania hulajnóg znajdują się na stronie internetowej Kasy w zakładce: konkursy i patronaty.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *