PIŁKA NOŻNA W REGIONIE


· Aż 0:6 przegrały ekstraligowe piłkarki ISD AJD Częstochowa z wielokrotnym mistrzem Polski, który walczyć będzie w tegorocznej edycji kobiecego Pucharu UEFA – AZS-em Wrocław. Rywalki tym razem okazały się zespołem „nie do przejścia”. Kibice żeńskiego futbolu liczą, że w kolejnych meczach „Golarki” zaprezentują się lepiej.

· Raków nadal nie wygrywa spotkań w II lidze. W miniony weekend rywalizował z Czarnymi w Żaganiu. Częstochowianie, pod wodzą nowego trenera Leszka Ojrzyńskiego, nie zdołali strzelić bramki. Ulegli gospodarzom 0:2 i zajmują niechlubne, ostatnie miejsce w tabeli.

· W ramach trzeciej kolejki rozgrywek III ligi Orzeł Babienica rywalizował z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Zespół z naszego regionu musiał uznać klasę przeciwnika, gdyż uległ 0:1. W tabeli zajmuje dwunastą pozycję.

· Prezentujemy wyniki pojedynków drużyn z Częstochowy i okolic, rozgrywanych w ramach czwartej kolejki IV ligi: Górnik Katowice – Victoria Częstochowa 0:2, Unia Rędziny – Zieloni Żarki 1:7, Górnik Wesoła – Włodar Częstochowa 3:1, MKS Myszków – Sarmacja Będzin 0:1.

PAW

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *