Ben Lederman na dłużej w Rakowie Częstochowa!


Ben Lederman podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

To dla mnie bardzo ważny moment. Raków dał mi bardzo dużo. Myślę, że ja też dałem sporo klubowi. To dobra relacja. Zrobiłem tutaj duży progres. Klub stale się rozwija i idzie do przodu. Przychodziłem tutaj mając dziewiętnaście lat. Minęły prawie trzy lata, a ja dalej dobrze się tutaj czujępowiedział Ben Lederman.

Ben przez ostatnie trzy lata zrobił duży progres i ciągle się rozwija. Jest bardzo pracowity i ambitny. Liczymy, że jego boiskowa odwaga i kreatywność da kibicom wiele radości. Cieszymy się, że kolejne kroki w swojej karierze chce stawiać w Rakowie i wierzymy, że przed nim duża przyszłośćtłumaczył Robert Graf, dyrektor sportowy.

22-letni pomocnik w trwających rozgrywkach PKO  Bank Polski Ekstraklasy wystąpił w barwach Rakowa w 11. spotkaniach. Natomiast łącznie rozegrał 68.spotkań i zdobył w nich dwa gole, w barwach “Czerwono – niebieskich” w latach 2019-2023, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki – Euopejskie Puchary i Fortuna Piłkarski Puchar Polski.

Źródło: Raków Częstochowa 

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *