Murem za Janem Pawłem II


Ataki na św. Jana Pawła II to niszczenie Jego wielkiego dziedzictwa dla Polski i świata. To bezczeszczenie takich wartości jak wolność, solidarność, miłość, którym Jan Paweł II wniósł w nasze życie. Gdzie podziały się te tłumy? Manipulacja przekroczyła granice…

Przytaczamy apel Wojowników Maryi:
ŚWIĘTY Janie Pawle II NIE zapomnimy Twoich zasług i NIE pozwolimy zakopać dziedzictwa Twej świętości, która zmieniła bieg historii. Świętości wzniosłej i symbolicznej, rozlewającej się na cały świat, a jednocześnie tak realnej i bliskiej, szczególnie naszym, polskim sercom.
Dziękujemy Ci Ojcze Święty za to, że dałeś nam przykład jak kochać i przebaczać. Jak głosić Ewangelię i naśladować Jezusa. Jak ufać Bogu i powierzyć życie Maryi. Jak wymagać od siebie, jak żyć nie na próbę, jak z wiarą wołać do Ducha Świętego!
Dziękujemy za fundament tożsamości w czasie budowy wolnej Ojczyzny. Dziękujemy za świadectwo odwagi, by swoją barkę pozostawić na brzegu.
Podziel się:

1 komentarz

  • Moim autorytetem był i jest do tej pory św.Jan Paweł II z Polski Papież.Był już za życia świętym.To co zrobił dla Swiata i dla Polski tego komuniści nie rozumieli i do tej pory nie .rozumią.I dobrze Im tak,bo głowy mają napchane Marksizmem i Leninizmem i wymyślili aby społeczeństwoja jadło robaki a Oni i Kacapy żeby jedli wędliny i przez prawie stulecie rządni są tylko zemsty.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *