Mistrz Polski zaprezentował się przed swoimi kibicami


W czwartkowy wieczór (18.stycznia br.) na poziomie 1 w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbyła się uroczysta Prezentacja Rakowa Częstochowa – zawodników, którzy w rundzie wiosennej obecnego sezonu będą walczyli o obronę Mistrzowskiego Tytułu oraz o Piłkarski Fortuna Puchar Polski.

Podczas spotkania z kibicami, na specjalnie do tego zbudowanej scenie kibicom “Czerwono – niebieskich” zaprezentował się sztab szkoleniowy Rakowa Częstochowa ale tylko z Jego przedstawicielem, pierwszym trenerem – Dawidem Szwargą a także zawodnicy z pierwszej drużyny w tym trzech nowo pozyskanych piłkarzy podczas przerwy zimowejbramkarzMuhamed Šahinović z FK Sarajevoobrońca Erick Ouma Otieno z AIK Solna Sztokholm oraz pomocnikJakub Myszor z Cracovii.

Zabrakło bramkarza: Antoniosa Tsiftsisa, chorego Johna Yeboaha Zamory oraz kontuzjowanych: Milana Rundicia, Bena Ledermana oraz Giannisa PapanikolauIviego Lopeza, który przebywa w Hiszpanii i do drużyny “Czerwono – niebieskich” dołączy już podczas rozpoczynającego się w najbliższą sobotę zgrupowania w tureckim Belek, które potrwa do 3.lutego br. Podczas zimowych przygotowań częstochowianie nad Bosforem rozegrają cztery spotkania towarzyskie.

Podczas spotkania w Galerii Jurajskiej chętni kibice mogli także zrobić sobie  pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami oraz członkami sztabu szkoleniowego, zebrać autografy od piłkarzy a także wziąć udział w konkursach z  bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Autor: Przemysław Pindor 

Foto: Grzegorz Przygodziński 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *