Złoto seniorek i brąz juniorek

Mistrzowskie medale UKS Gol-a

Częstochowskie piłkarki po pierwszym meczu finałowym, wygranym na wyjeździe 5:3 był faworytem do zwycięstwa, a tym samym zdobycia najważniejszego trofeum w futsalowych mistrzostwach Polski. Początek decydującej o podziale medali batalii jednak nie układał się dla nich optymistycznie…
Częstochowianki źle rozpoczęły mecz i po pierwszych minutach straciły dwie bramki. Reprezentantki Kresowiaka Siemiatycze nie cieszyły się jednak zbyt długo z prowadzenia. Podopieczne Włodzimierzów Sejfryda i Bodziachowskiego szybko uporządkowały grę, opanowały sytuacje i doprowadziły do remisu. Następnie objęły prowadzenie, które systematycznie powiększały z każdą kolejną minutą gry. Ostatecznie zwyciężyły aż 9:2 po raz trzeci w historii udowadniając, że są najlepszą futsalową drużyną w Polsce.

ISD AJD Gol – Kresowiak-Orion Siemiatycze 9:2

Gol Częstochowa: Klabis – Uchnast, Jędrak, Bąk, Jeziorska, Rokosa, Mesjasz, Klyta, di Giusto, Maziarz.
Młodzieżowy zespół gola również miał sporą szansę na zwycięstwo w swojej kategorii mistrzostw naszego Kraju. O najwyższe trofeum rywalizowano w Bielsku-Białej. W turnieju piłkarek do lat osiemnastu zawodniczki Gola wygrały na wstępie 4:1 z GKS-em 1962 Jastrzębie oraz zremisowały 2:2 z Rolnikiem Głogówek. W półfinale musiały uznać wyższość rywalek z miejscowego klubu Rekord. Uległy tej drużynie 0:6.
Konsekwencja porazki był fakt, ze pozostała im walko o trzecia pozycję. Brązowy medal wywalczyły pokonując 4:0 zespół UKS II LO Chrzanów.
Gol Częstochowa: Ciupa – Di Giusto, Klyta, Mesjasz, Tkacz, Wodarz, Sulisz, Wójcik, Sitek, Figuła, Dąbrowa, Werner, Machuderska.