Ketchup Ekologiczny BIO z Suszonymi Pomidorami Łagodny – KONKURS


Ketchup super premium ekologiczny. Jakość super premium w atrakcyjnej cenie. Polecamy, naprawdę smaczny.

Ach, te suszone pomidory! Ekologiczny ketchup łagodny BIO wzbogacony słodkimi, suszonymi pomidorami to prawdziwy skarb w każdej kuchni. Ekologiczny, bez skrobi i bez glutenu! Każde 100 gramów produktu to aż 218 gramów soczystych i pysznych pomidorów z dodatkiem ich suszonych kolegów. To inny wymiar ketchupu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

 

Ketchupy Roleski BIO wyprodukowane są z naturalnych, wyselekcjonowanych, wolnych od GMO certyfikowanych składników ekologicznych. Produkty spożywcze BIO – nazywane również organicznymi – wytwarzane są z surowców pochodzących z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się pestycydów oraz sztucznych nawozów. Nie zawierają konserwantów.

Charakterystyczną cechą produktów BIO jest umieszczony na etykietach certyfikat w kształcie listka na zielonym tle. Jego obecność gwarantuje zgodność produktu z normami Unii Europejskiej w zakresie produkcji i znakowania produktów ekologicznych.

KONKURS

Naszych Czytelników z Częstochowy i regionu częstochowskiego zapraszamy do udziału w konkursie. Do rozlosowania mamy 4 zestawy ketchupów. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie?  Jakie produktu bio poleca firma Roleski?

Na odpowiedzi nadesłane na adres: redakcja@gazetacz.com.pl czekamy do 26 sierpnia 2020 roku.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *