POLICJANCI Z KONIECPOLA NA III MIEJSCU PODIUM


Drużyna policjantów z Koniecpola wspierana przez dzielnicowych i policyjnych profilaktyków, wzięła udział w integracyjnym turnieju piłki siatkowej. Wśród drużyn składających się z druhów, strażaków, nauczycieli, samorządowców i nadleśnictwa policjanci z Koniecpola zajęli III miejsce.

W Koniecpolu w hali sportowej, odbyło się spotkanie integracyjne 6 przedstawicieli środowisk zawodowych na co dzień ściśle współpracujących z Policją. Organizatorem rozgrywek drużyn w piłce siatkowej, był Burmistrz Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu. Spotkanie miało charakter sportowy i było okazją do wzajemnej rywalizacji o miano najlepszej spośród 6 grup. Wśród nich byli tez policjanci z Koniecpola, wspierani przez dzielnicowych i policyjnych profilaktyków.

Drużyna policjantów po zaciętej walce na boisku zajęła III miejsce. Pierwsi na podium stanęli przedstawiciele Nadleśnictwa Koniecpol, a tuż za nimi grupa Nauczycieli z Koniecpola. Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom! Spotkanie było okazją do promowania aktywnie spędzania czasu wolnego i zdrowego trybu życia.

Po zakończeniu rozgrywek mundurowi rozmawiali z młodymi kibicami, którzy przez cały czas wspierali swoje drużyny. Było o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Policjanci chętnie opowiadali o swojej codziennej służbie i odpowiadali na zadawane pytania. Zapewniali również, że aktywność fizyczna w ich formacji jest konieczna. Dlatego spotkanie z kibicami było również okazją do zachęcania ich do wstąpienia w nasze szeregi.

 

źródło MKP Częstochowa

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *