Kłobuck ma nowych komendantów Policji


15 kwietnia 2024 roku w kłobuckiej komendzie odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku. Funkcję szefa kłobuckich policjantów objął podinspektor Dariusz Gajzler, natomiast I zastępcy – komisarz Roman Krakowiak. Uroczystego wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor doktor Tomasz Michułka.

Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Katowicach. Po odczytaniu decyzji personalnej Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach o objęciu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku, podinspektor Dariusz Gajzler złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Katowicach inspektorowi dr Tomaszowi Michułce o objęciu obowiązków na tym stanowisku. Komendant wręczył oficerowi decyzję o zmianach kadrowych.
Następnie odczytano decyzję personalną Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach o objęciu obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku, po czym komisarz Roman Krakowiak złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Katowicach inspektorowi dr Tomaszowi Michułce o objęciu obowiązków na tym stanowisku. Komendant wręczył również oficerowi decyzję o zmianach kadrowych.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *