Nowi bukmacherzy – plusy i minusy


Rynek bukmacherski z każdym rokiem błyskawicznie się rozwija. W 2021 r. kilka nowych operatorów hazardowych otrzymało odpowiednie zezwolenia na rozpoczęcie działalności hazardowej w sieci.

Każdy nowy bukmacher w Polsce proponuje graczom nie tylko opcję obstawiania zakładów, ale również zachęcające promocje i profity. W poniższej części tekstu sprawdzimy wady i zalety nowych bukmacherów oraz to, jakie opcje mają do zaoferowania.

 

Lista najlepszych nowych bukmacherów 2021

Operatorzy hazardowi skupiają się na dostarczeniu graczom najlepszych ofert, które są oparte na ogromnej ilości rynków zdarzeń i dyscyplin sportowych. Z uwagi na to, że ograniczenia pandemiczne nie dotykają branży bukmacherskiej w internecie, można stwierdzić, że nowi operatorzy hazardowi wybrali dobry czas na rozpoczęcie swojej działalności.

 

Oto jacy bukmacherzy powstały w 2021 r.:

 

  1. Betcris. Wirtualny bukmacher oferuje ponad 30 dyscyplin sportowych do typowania. W palecie zakładów operatora są również e-sporty, sporty wirtualne i możliwość typowania w trybie live.
  2. Betters. Bukmacher powstał na rynku w czerwcu 2021 r. i posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów. Oprócz tradycyjnych sportów w ofercie operatora są ponad 80 rynków zdarzeń na zakłady e-sportowe.
  3. Fuksiarz. Na stronie operatora możemy typować zakłady online na 20 dyscyplin sportowych. W przypadku obstawiania na żywo uzyskamy dostęp do transmisji live.
  4. BetX. Operator wyróżnia się rozbudowaną sekcją zakładów na sporty wirtualne. Dodatkowo w witrynie możemy typować ok. 400 zakładów piłkarskich.
  5. Superbet. W asortymencie operatora znajdziemy nie tylko gry bukmacherskie online, ale też sporty wirtualne i atrakcyjne promocje dla klientów.

 

Warto jednak przed rejestracją w serwisie wybranego operatora dokładnie sprawdzić opinie graczy i reputację buka na rynku. Zalecamy również zajrzeć do sekcji z promocjami i wyjaśnić warunki uzyskania dodatkowych profitów. Największą nagrodę startową znajdziemy w ofercie operatora BetX. Buk gwarantuje typerom 100% do sumy 7777 PLN.

 

Wady i zalety nowych bukmacherów

Na początku warto zaznaczyć, że strony nowych operatorów prezentują się bardzo ładnie. Interfejs i grafika są przyjazne dla oka. Zostały one opracowane na podstawie współczesnych technologii. Do tego platformy hazardowe są dostępne graczom w polskojęzycznej wersji językowej. Nowi bukmacherzy akceptują polskie złote. Ponadto do wejścia na stronę nowego wiarygodnego buka nie jest wymagane zapewnienie połączenia VPN.

 

Zachęcającym elementem, który nowi bukmacherzy oferują swoim klientom, jest atrakcyjna oferta profitów i nagród. Nowym operatorom hazardowym świetnie udaje się przyciągnąć uwagę typerów ciekawymi bonusami startowymi i promocjami indywidualnymi.

 

Jednak jest też kilka minusów. Niektórzy nowi operatorzy jeszcze nie zdążyli opracować aplikacji mobilnej. Więc graczy, preferujące gry na telefonie, mogą korzystać tylko z wersji mobilnej witryn hazardowych. Jeśli chcemy zweryfikować nowego operatora, to w sieci jest bardzo mała ilość opinii graczy. Jednak możemy sięgnąć po zakłady bukmacherskie ranking i szybko sprawdzić reputację buka na rynku.

 

Podsumowanie

Możemy wnioskować, że plusów nowych bukmacherów jest więcej niż minusów. Do mocnych stron nowych operatorów hazardowych należy również zaliczyć następujące elementy: wysokie kursy, szeroki wybór metod płatności, polskojęzyczne wsparcie. Warto więc samodzielnie przetestować witryny nowych buków, aby przekonać się, że są oni warci uwagi.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *