Grawertony dla sponsorów


Podczas gali sponsorów i przyjaciół CKM Włókniarz, która miała miejsce 14 stycznia w klubie “Studnia”, zarząd klubu uhonorował osoby oraz firmy i instytucje, które wspierały żużlowców w minionym sezonie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, GKSŻ-u, sponsorów, zawodników i dziennikarzy.

– Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagają Włókniarzowi, tworząc warunki do jego właściwego funkcjonowania. To dzięki takim ludziom w klubie panuje dobra atmosfera, niezbędna do odnoszenia sukcesów. Jeżeli nic się nie zmieni, a wierzę że tak będzie, wówczas nasz klub stać będzie na walkę o najwyższe cele – powiedział prezes Marian Maślanka.
Obecny na gali prezydent Częstochowy Tadeusz Wrona zapewnił, że miasto będzie dalej wspierać Włókniarza, który jest wizytówką Częstochowy. Urząd Miasta stara się o jak największe środki na remont stadionu m.in. z: dotacji Unii Europejskiej, Urzędu Marszałkowskiego oraz Komisji Edukacji i Sportu. Aktualnie finiszuje projekt przebudowy obiektu, a niedługo zostanie ogłoszony przetarg na wykonywanie konkretnych prac.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Wspominano dawne sukcesy, jak również snuto plany dotyczące przyszłości żużla w naszym mieście. Przyjaciele biało-zielonych otrzymali od zarządu Włókniarza pamiątkowe grawertony. Jeden z nich w imieniu redakcji “GCz” odebrał niżej podpisany.

PAWEŁ MIELCZAREK

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *