Pomóżmy Kasi w drodze do marzeń. Zbiórka na wiolonczelę


Kasia jest uczennicą klasy maturalnej w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie. Za dwa miesiące przystępuje do egzaminu dyplomowego na kierunku instrumentalistyka o specjalności gra na wiolonczeli. Niestety, w wyniku wypadku komunikacyjnego wiolonczela Kasi uległa zniszczeniu.

Na szczęście dziewczynie nic się nie stało. Opiekunka Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie założyła zbiórkę na Pomagam.pl. W niecały tydzień zebrano prawie połowę potrzebnych środków. Cel to 24 tysiące złotych.

Ta zawsze uśmiechnięta, skromna, lubiana przez wszystkich dziewczyna długo czekała na zakup własnego instrumentu niezbędnego do realizacji marzeń – mówi założycielka zbiórki.

Kasia za dwa miesiące przystępuje do egzaminu. Tymczasem nie ma instrumentu, na którym mogłaby się do niego przygotować. Dzięki zbiórce będzie mogła wrócić do ćwiczeń oraz marzeń o studiach muzycznych.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/wiolonczeladlakasi

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *