Z raportówki policjanta. Z nożem na funkcjonariuszy


Częstochowscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który w trakcie interwencji znieważył mundurowych, groził im oraz dopuścił się czynnej napaści z użyciem noża. Decyzją sądu, na wniosek prokuratora, 39-latek został tymczasowo aresztowany. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w wigilię po 9.00. Dyżurny z Komisariatu VI Policji w Częstochowie odebrał anonimowe zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w dzielnicy Raków. Skierowany na interwencję patrol zastał w mieszkaniu zapłakaną kobietę oraz awanturującego się mężczyznę, który był również agresywny wobec policjantów. Groził im i znieważał oraz dopuścił się czynnej napaści z użyciem trzymanego w ręce noża. Napastnik szybko został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu.

Wczoraj sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 39-letniego mieszkańca Częstochowy. Teraz agresywnemu mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *