„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” z 13. ŚBOT


Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Mieszkańcy województwa śląskiego będą mogli trenować z żołnierzami 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

Chciałbyś czuć się bardziej bezpiecznie i być świadomym zagrożeń? Chcesz umieć obronić siebie i swoich bliskich? Pragniesz nauczyć się posługiwać prawdziwą bronią? Chciałbyś wiedzieć jak rozpalić ognisko, uzdatnić wodę, czy przetrwać w trudnych warunkach? Jesteś ciekaw jak to jest rzucić granatem i założyć maskę przeciwgazową? Uważasz, że powinieneś wiedzieć jak się zachować podczas alarmu i ostrzału? Przydałaby Ci się powtórka z pierwszej pomocy i opatrywania ran? Czy jesteś po prostu ciekaw umiejętności wojskowych i chciałbyś dobrze spędzić czas w sobotę w twojej okolicy? – jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to projekt „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest właśnie dedykowany dla Ciebie.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zaproszeni są wszyscy chętni w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

Zgłoszenie do „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest bardzo proste – wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt telefoniczny, dzwoniąc pod wskazane numery telefonu:

604 833 667

261 124 105

e-mail: 13sbot.sekretariat@ron.mil.pl

 

Na terenie województwa śląskiego bezpłatne szkolenia wojskowe „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” odbędą się:

  • 10.2023 r. w 13 Śląskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Cieszynie
  • 10.2023 r. w 13 Śląskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Częstochowie

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

***
„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

 

***
„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *