Promocyjnie, ale bardzo naukowo w trakcie Dnia Otwartego w Uniwersytecie


Warsztaty, koncerty, wykłady, prelekcje, doświadczenia tego wszystkiego mogli doświadczyć uczestnicy Dnia Otwartego w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym in. Jana Długosza w Częstochowie, który odbył się 24 marca 2023 roku.

 

 

Wydarzenie przyciągnęło uwagę i zainteresowanie nie tylko osób z naszego miasta i regionu, ale również z oddalonych miejsc w Polsce. Stąd wśród uczestników z Radomska, Kłobucka, Pajęczna, Działoszyna czy Myszkowa w zajęciach uczestniczyli także mieszkańcy Istebnej czy Łodzi.

Podczas Dnia Otwartego odbyło się ponad 100 różnych aktywności, w tym pełne muzyki i elementów naukowych widowisko inaugurujące zatytułowane pt. „Uniwersytet dla Ziemi – w stronę energii życia”. Oprócz tego odbyło się wiele spotkań, warsztatów, koncertów, pokazów, prezentacji i wykładów. Studenci i pracownicy chętnie opowiadali o kierunkach studiów i możliwościach rozwoju, co przyciągnęło uwagę wielu zainteresowanych. Atmosfera była wspaniała i wszystkie działania zostały przeprowadzone z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem

– Jako organizatorzy cieszymy się, że tak wiele osób wykazało zainteresowanie naszą Uczelnią podczas Dnia Otwartego – mówi Magdalena Okwiet, kierownik Biura Promocji UJD. – Jesteśmy przekonani, że udało nam się przekazać wiele cennych informacji o naszej ofercie edukacyjnej i możliwościach rozwoju dla przyszłych studentów. Naszą nadzieją jest, że wydarzenie to zainspirowało i zachęciło wielu z nich do podjęcia nauki i rozwijania swojej kariery w naszym Uniwersytecie. Dziękujemy wszystkim i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia, na których będzie można jeszcze lepiej poznać naszą uczelnię i jej ofertę edukacyjną.

Dzień Otwarty jest jednym z ważniejszych wydarzeń w roku akademickim, a jego sukces nie byłby możliwy bez wsparcia i pomocy studentów, doktorantów i pracowników. To oni poświęcili swój czas i energię, aby zapewnić nie tylko bogaty program, ale także doskonały charakter i klimat podczas całego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która przedstawia fragmenty tego wydarzenia: https://www.ujd.edu.pl/news/view/witamy-w-swiecie-wiedzy-i-nauki

 

opr. Magdalena Okwiet”

UJD

Podziel się:

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *