Exact Systems Norwid Częstochowa rozpoczyna walkę w play-offach


Po zdobyciu historycznego 2. Miejsca w rundzie zasadniczej siatkarze spod Jasnej Góry rozpoczynają walkę w decydującej fazie sezonu. Już w środę 19 kwietnia częstochowianie podejmą na własnym parkiecie zespół Avia Świdnik, który sezon zasadniczy zakończył na 7. pozycji. Start spotkania w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 zaplanowano na godzinę 18.00.

 

– Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się długo wyczekiwany play-off. Zagramy z drużyną ze Świdnika. W rundzie zasadniczej udało nam się dwukrotnie pokonać przeciwnika, ale w tym momencie jest to mało istotne. Rywalizacja zaczyna się od nowa. Bądźcie z nami, zapewnimy wam niezapomniany środowy wieczór. Zróbmy razem coś niesamowitego na boisku jak i trybunach, bądźcie naszym 7 zawodnikiem. Do zobaczenia – mówi przed spotkaniem jeden z filarów zespołu spod Jasnej Góry – Damian Kogut.

Bilety w cenie 15 zł nabyć będzie można w kasie Hali (wejście od strony stadionu żużlowego) na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Grupy zorganizowane oraz zaproszeni goście proszeni są o udawanie się bezpośrednio do głównego wejścia, gdzie otrzymają specjalne opaski– bez konieczności odwiedzania kas biletowych.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *