Jurajska Angeles czyli noc zakupów w Galerii Jurajskiej


Już w najbliższy piątek (20 kwietnia) w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbędzie się prawdziwie Hollywoodzka Noc Zakupów.

Już w najbliższy piątek (20 kwietnia) w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbędzie się prawdziwie Hollywoodzka Noc Zakupów. Jurajska Angeles to nie tylko specjalne rabaty nawet do 50%, ale także koncerty muzyki filmowej, postaci z wielkiego ekranu w galerii oraz konkursy związane ze znajomością tematyki filmowej, w których pula nagród to łącznie 5 tysięcy złotych.
Zakupy w klimacie Hollywood w Galerii Jurajskiej – najbardziej znane utwory muzyki filmowej, przechadzające się po korytarzach galerii sobowtóry największych postaci wielkiego ekranu jak: Marilyn Monroe, Liza Minelli czy Charlie Chaplin. To wszystko czeka na gości pierwszej w tym roku Nocy Zakupów w Galerii Jurajskiej.
Dodatkowo na odwiedzających galerię tej nocy, czekają atrakcyjne konkursy filmowe. Prowadzone w scenerii wzgórz Hollywood związane będą z tematyką największych przebojów Hollywood. Pula nagród w konkursach, ufundowanych przez Galerię Jurajską wyniesie 5 tysięcy złotych.
Noc zakupów to jednak przede wszystkim specjalne rabaty (nawet do 50%) na najmodniejsze markowe kolekcje sezonu. Jest to ostatnia okazja do odświeżenia swojej szafy przed zbliżającym się długim weekendem majowym.

r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *