Piłka nożna w regionie


* Sprawa transferu Kamila Sobali z Rakowa do Victorii Częstochowa przechodziła przez różne stadia. Ostatecznie strony doszły do porozumienia i “Sobi” od nowej rundy będzie bronił biało-zielonych barw.

* Druga drużyna Rakowa Częstochowa wygrała VII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, który odbywał się w hali “Polonia”. Raków II okazał się bezkonkurencyjny notując siedem zwycięstw przy jednym remisie i osiągając wiele mówiący stosunek bramek 30:2. W finale turnieju czerwono-niebiescy pokonali Ruch Chorzów 1:0.
* Zarząd KS Raków Częstochowa przyjął rezygnację Andrzeja Gołaszewskiego z pełnienia funkcji wiceprezesa oraz członka zarządu. Jedna osoba wstrzymała się od głosu, pozostali członkowie zarządu głosowali za przyjęciem rezygnacji. W miejsce pana Gołaszewskiego nie zostanie powołana nowa osoba..
* Pierwszy sparing Raków rozegra 22. stycznia. Podzielona kadra czerwono-niebieskich zmierzy się na Limanowskiego ze Skrą Częstochowa oraz Wartą Mstów. W okresie przygotowawczym przewidziane są również mecze kontrolne, m.in. z Zagłębiem Sosnowiec, Piastem Gliwice oraz Polonią Bytom..

PAW

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *