Szczecinianki zwyciężyły po raz drugi

Piast Szczecin – SPS Politechnika 3:0

W piątkowym wyjazdowym meczu częstochowskie siatkarki doznały porażki. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był zespól Piasta Szczecin. Mecz wygrały gospodynie, które tylko w dwóch pierwszych setach napotkały na opór przyjezdnych. Trzecia partia, a szczególnie jej końcówka to popisowa gra zespołu Piasta. Naszym dziewczynom zabrakło “zimnej krwi”, spaliły się psychicznie. Dwa pierwsze sety przy odrobinie szczęścia były do wygrania. Niestety, w pewnej chwili coś pękło, zawodniczki straciły wiarę w zwycięstwo, nie potrafiły odzyskać formy, jaką prezentowały w początkowej fazie spotkania. Poszczególne partie kończyły się następującymi wynikami: 25:22, 25:21, 25:19. Mecz uwidocznił błędy w grze naszego zespołu, szwankowało wiele elementów. Miejscowa drużyna odniosła zasłużone zwycięstwo, już drugie w tym sezonie nad zespołem Politechniki.