125 zawodników, szkoleniowców i działaczy odebrało miejskie nagrody i wyróżnienia za zeszłoroczne, szczególne osiągnięcia sportowe


Komisja – po przyjrzeniu się wszystkim wnioskom – zdecydowała o przyznaniu nagród 58 osobom – 37 zawodniczkom i zawodnikom, 21 trenerom i 9 działaczom.   9 z tych osób odebrało nagrody I stopnia (2 200 zł), 7 –  II stopnia (1 200 zł), a 42 –  III stopnia (500 zł). Wyróżnień z kolei było 67 – powędrowały do 60 zawodniczek i zawodników oraz 7 trenerów i działaczy. Wszyscy uhonorowani – zarówno nagrodami, jak i wyróżnieniami – otrzymali też statuetki z grawertonem.   

Wręczenie ,,sportowych” nagród i wyróżnień Miasta odbyło się 27 kwietnia w sali konferencyjnej Hali Sportowej Częstochowa. Dotychczasowe osiągnięcia nagrodzonych prezentowano na ekranie, a o artystyczną oprawę całości zadbał duet – Olga Przybylik i Andrzej Młodkowski.

Przy okazji tego corocznego spotkania środowiska sportowego, Miasto Częstochowa otrzymało okolicznościowy medal z okazji 75-lecia działalności Ludowych Zespołów Sportowych.

lista wszystkich nagrodzonych w załączniku poniżej

Nagrody i wyróżnienia w sporcie 2021 – wykaz


(fot. Łukasz Kolewiński)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *