Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych

W sobotę,4 marca 2017 roku, na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach wystartowało ponad 300 biegaczy z całego województwa śląskiego. Wśród uczestników było 17 zawodników CKS Budowlani, którzy rywalizowali o medali Mistrzostw Śląska.

Zawodnicy nasi wywalczyli 3 medale ( 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy ). Na najwyższym podium stanął Jakub Mrożek , który zwyciężył w kategorii juniorów młodszych na dystansie 4 km. Medal srebrny w kategorii seniorek, również na dystansie 4 km zdobyła Sylwia Ślęzak. Brązowy medal na dystansie 1 km wywalczyła w kategorii młodziczek Natalia Kowalska. Tuż za podium czyli na 4 pozycji na dyst. 1 km w kategorii dzieci finiszowała Wiktoria Pluta. Również 4 miejsca zajęli : w śród juniorów na dystansie 5 km Mateusz Klimek oraz w kategorii seniorów 6 km Karol Grabowski. Na 5 pozycji w kategorii juniorek na dystansie 2 km finiszowała Anna Chudy.
Pozostałe wyniki zawodników CKS Budowlani :
7 miejsce Szymon Kotyla – 6 km ( kat. seniorów ), 7 miejsce Radosław Bartłomiejczyk – 1 km ( kat. dzieci ), 9 miejsce Oliwia Sławik – 2 km ( kat. młodziczek ), 11 miejsce Julia Pyrak – 2 km ( kat. młodziczek ), 12 miejsce Dominik Klimek – 6 km ( kat seniorów ), 16 miejsce Cyprian Ligorowski – 1 km ( kat. dzieci ), 17 miejsce Wiktoria Jeziak – 1 km ( kat. młodziczek ), 25 miejsce Adam Marciniak – 1 km ( kat. dzieci ), 30 miejsce Barbara Całus – 1 km ( kat. dzieci ), 41 miejsce Marta Marek – 1 km ( kat dzieci ).
W sobotę 11 marca w Jeleniej Górze rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych w śród kat. juniorów i seniorów. Na imprezie tej nasz klub reprezentować będą : Sylwia Ślęzak – 5 km, Karol Grabowski – 10 km, Szymon Kotyla – 10 km, Rafał Formicki – 10 km, Rafał Nowak – 4 km, Jakub Mrożek – 5 km.