Częstochowscy policjanci złapali poszukiwanych przestępców


Kryminalni z referatu poszukiwań w ubiegły czwartek zatrzymali 55-latka ukrywającego się na terenie Oleśnicy. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym oraz nakazem zatrzymania i doprowadzenia do aresztu przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy. Policjanci musieli wejść siłowo do zajmowanego przez niego mieszkania. Za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego w więzieniu spędzi 9 miesięcy.

W sobotę natomiast ci sami policjanci zatrzymali na terenie Częstochowy 46-latka, który na ulicy Wojska Polskiego w Częstochowie wsiadał akurat do zaparkowanego pojazdu marki Audi. Mężczyzna został zatrzymany na podstawie wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach listu gończego za dokonanie oszustwa.

Natomiast wczoraj w ręce częstochowskich „poszukiwaczy” wpadł 59-latek poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Poznaniu. Na ulicy Rocha w Częstochowie „poszukiwacze” wytropili pojazd, za kierownicą którego siedział mężczyznę, który odpowiadał wizerunkowi poszukiwanego. Zatrzymali ten samochód do kontroli. Szybko wyszło na jaw, że kierujący jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Poznaniu. 59-letni częstochowianin trafił za kraty. Tam spędzi 3.5 roku za uchylanie się od podatowania.

Podejmowane na co dzień działania częstochowskich stróżów prawa dowodzą, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarny i prędzej czy później i tak odpowie za swoje czyny.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *