Spotkaj się z piłkarzami Rakowa Częstochowa na trasie przejazdu “Londyńczyka”


W poniedziałek, 17.maja br. RKS Raków Częstochowa będzie świętował najlepszy sezon w historii klubu! Tuż po godzinie 18:00 odbędzie się bowiem spotkanie z “czerwono – niebieskimi” bohaterami połączone z przejazdem odkrytym autobusem głównymi arteriami miasta Częstochowy! W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Jak informują organizatorzy przejazd “londyńczykiem” rozpocznie się około godziny 18:00, wtedy też wszyscy piłkarze Rakowa Częstochowa oraz sztab szkoleniowy wyruszą z III Alei NMP w podróż po ulicach Częstochowy. 

Końcowym przystankiem będzie Miejski Stadion Piłkarski “Raków” gdzie od godziny 19:00 zaplanowane są centralne uroczystości świętowania najlepszego sezonu w historii Rakowa Częstochowa. Z uwagi na obostrzenia sanitarno – epidemiologiczne i wciąż panującą pandemię, to wydarzenie z trybun będzie mogła obejrzeć tylko ograniczona liczba widzów. 

Darmowe bilety na to wydarzenie, które były rozprowadzane w niedzielę, 16.maja br. w kasach stadionu przy Limanowskiego rozeszły się jak “świeże bułeczki”.

Autor: Przemysław Pindor

Foto: RKS Raków Częstochowa 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *