Plusliga powraca do Częstochowy – pierwszy mecz już 23 października!


Po siedmiu lata nieobecności w najwyższej klasie rozgrywkowej Częstochowa powraca na mapę siatkarskiej Plusligi. Exact Systems Hemarpol Częstochowa w historycznym, pierwszym meczu w Pluslidze podejmie na własnym parkiecie Ślepsk Malow Suwałki w najbliższy poniedziałek (23 października). Start spotkania zaplanowano na godzinę 17.30

 

Napiszmy razem nową historię

– Bardzo cieszymy się, że mecz inauguracyjny rozgrywamy u siebie. Częstochowa czekała na ten moment od siedmiu lat, więc dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam wszystkich do Hali Sportowej Częstochowa już w najbliższy poniedziałek. Głęboko wierzę, że będzie to piękne święto częstochowskiej siatkówki i wspólnie zaczniemy pisać nową historię. – mówi Lesław Walaszczyk – prezes Spółki Klub Sportowy Norwid Częstochowa.

Bilety na poniedziałkowe spotkanie można zakupić w serwisie kupbilet.pl lub w kasie Hali Sportowej Częstochowa na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Cena biletu wynosi standard wynosi 30 zł, standard+ 40 zł. Bilety ulgowe w cenie 20 zł przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia oraz seniorom posiadającym ważną legitymację. Dzieci do 8 roku życia  oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie wchodzą na mecz na podstawie biletu za 1zł.

Odbiór karnetów sezonowych w Hotelu Mercure Częstochowa

Kibice, którzy zakupili karnety sezonowe będą mieli możliwość odbioru fizycznych karnetów w recepcji Hotelu Mercure Częstochowa (ul. Ks.J. Popiełuszki 2) w dniach 19-20.10.2023 w godzinach 15.00-18.00. Warunkiem odbioru karnetu jest dokonanie zakupu najpóźniej do wtorku (17.10.2023 r.) oraz przedstawienie vouchera potwierdzającego zakup w wersji papierowej, bądź elektronicznej. Osoby, które zakupią karnet od 18.10.2023 r. będą mogły wejść na pierwszy mecz na podstawie vouchera, natomiast fizyczne karnety będą mogły odebrać podczas meczu domowego z Jastrzębskim Węglem 28.10. Osoby, które zakupiły karnety do końca września zgodnie z obowiązującą w tamtym czasie promocją otrzymają także darmowe szaliki kibica.

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *