Międzynarodowy Sukces zawodników KS Wojownik z Kłobucka

Taekwon-Do

W dniach 21-23 października w Ciechanowie odbył się po raz 16 prestiżowy turniej Masters Mazovia Cup. Na ostatnie w tym roku kalendarzowym zawody zjechało się ponad 530 zawodników z 52 klubów reprezentujących 5 krajów (Polskę, Ukrainę, Litwę, Słowacje, Korea). KS Wojownik reprezentowało 34 zawodników (dzieci, kadeci, juniorzy młodsi, juniorzy i Seniorzy), sędzia Zuzanna Tomczyk, Trener Artur Osuchowski i specjalista transportu drogowego Waldemar Pikiel z firmy Center Travel.

W zawodach z KS Wojownik wystartowało 34 zawodników. Zdobyli 20 medali (6 złotych, 2 srebrne, 12 brązowych), zajęli 2 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów w kategorii wiekowej kadetów i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej  klubów kategorii wiekowej Juniorów młodszych. Daniel Matyja został najlepszym Kadetem turnieju, a Hieronim Cajler – najlepszym Juniorem młodszym turnieju. KS Wojownik zdobył medale we wszystkich konkurencjach czyli układach, walkach, technikach specjalnych oraz odnotował wyniki w każdej rozgrywanej kategorii wiekowej.

Na matach w Ciechanowie Gminę Konopiska reprezentował Jakub Juszczyk i zajął on 3 miejsce  – walki do 58 kg