Uwaga, konkurs!


Zainspiruj nas i wygraj ekranizację Twojego pomysłu!

Czym dla Ciebie jest wsparcie?
Co byłoby dla Ciebie ważne w procesie leczenia?
Kogo potrzebowałbyś najbardziej w tych trudnych chwilach?
Dla ¾ Polaków wsparcie w chorobie oznacza pomoc w codziennych czynnościach, a dla co trzeciego po prostu rozmowę[ ]. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Napisz historię o chorobie i wsparciu podczas przewlekłej choroby i wygraj ekranizację Twojego pomysłu w postaci etiudy filmowej, którą wyreżyseruje Wojciech Szumowski.
W ramach kampanii Pozwól na wsparcie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na koncepcję scenariusza krótkiego filmu o chorobie i o wsparciu, które otrzymuje osoba przewlekle chora lub jej opiekun od momentu diagnozy, przez cały okres leczenia, o przezwyciężaniu momentów kryzysowych, a także o zmaganiach z koniecznością zmiany stylu życia w celu poprawy stanu zdrowia.
Zadaniem uczestników jest przygotowanie koncepcji scenariusza na wspomniany wyżej temat w formie tekstu w formacie *doc (Word) lub *txt (Notatnik). W konkursie może wziąć udział każdy, kto chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami i obserwacjami na temat wsparcia udzielanego osobom przewlekle chorym.
Najlepsza praca zostanie zaadaptowana do scenariusza filmowego, a następnie nakręcona w postaci etiudy przez reżysera Wojciecha Szumowskiego.

Na prace czekamy do 31 maja 2012 r. Prosimy o przesyłanie ich poprzez formularz konkursowy zamieszczony w Aktualnościach na stronie www.pozwolnawsparcie.pl Znajdziesz tam również regulamin konkursu.

Organizator i biuro konkursu:
On Board Public Relations na zlecenie Ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla pacjentów i opiekunów osób przewlekle chorych Pozwól na wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Dianą Sobolewską, dsobolewska@onboard.pl, tel. 602 308 854

Z

r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *