TENIS STOŁOWY. Brąz w mikście Roksany Załomskiej

W Raszkowie zakończyły się 86. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Bardzo dobrze spisała się Roksana Załomska, która zdobyła brązowy medal w grze mieszanej z Szymonem Malickim (ASTS Unia Grudziądz).

W zawodach wystąpiły dwie zawodniczki AZS AJD Częstochowa. Najlepiej zaprezentowała się Roksana Załomska – w grze pojedynczej mistrzostwa ukończyła na piątym miejscu, gdyż niespodziewanie przegrała o medal z juniorką Anną Węgrzyn z AZS UE Wrocław. W grze deblowej wraz z byłą klubową koleżanką Kasią Ślifirczyk (GLKS Nadarzyn) zajęły dopiero 9. miejsce. Druga z naszych zawodniczek Kinga Falarz indywidualnie została sklasyfikowana w przedziale miejsc 33–64, w grze podwójnej z parą Patrycją Paszek (AZS PWSZ Nysa) uplasowała się na 17. miejscu.
Jest już 36. medal dla Bebetto AZS AJD w historii startów pingpongistek w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek (pierwszy w 1996 r. wywalczyła Paulina Narkiewicz).