Eco-Team AZS ze zwycięstwem nad KS Rudziniec


Po ostatniej przegranej 2:3 na wyjeździe z AZS NKS Startem Namysłów, siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w swoim rozkładzie mieli spotkanie z KS Rudziniec. Pojedynek ten miał miejsce w sobotę (12 listopada). Doszło do niego w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Podopieczni Wojciecha Pudo nie okazali się zbytnio gościnni dla przeciwników, ogrywając ich 3:1.

W potyczkę lepiej weszli jednak gracze przyjezdni. Po dość zaciętej rywalizacji pokonali miejscowych w premierowej odsłonie 25:22. „Biało-Zieloni” nie zamierzali składać broni. Szybko doprowadzili do wyrównania w całym meczu (1:1), wygrywając drugą partię 25:20. Trzecia także była szczęśliwa dla częstochowian. Świadczył o tym jej końcowy wynik (25:21 na korzyść AZS-u). Prawdziwy popis gry „Akademicy” zaprezentowali w czwartym secie. Zdeklasowali wręcz zespół KS-u aż 25:15.

Po tym starciu ekipa Eco-Team AZS Stoezle plasuje się na drugim miejscu w tabeli 3. grupy drugoligowych rozgrywek. Pozycję lidera zajmuje zaś WKS Wieluń.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa KS Rudziniec 3:1 (22:25, 25:20, 25:21, 25:15)

Norbert Giżyński

Foto. Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *