Wygraj Walentynkę w Galerii Groovy Wellness Hause


Anna Zawrzykraj, właścicielka Galerii Groovy Wellness Hause, kosmetyczka, wizażystka, stylistka i kolorystka włosów, od ponad 30 lat obecna w branży „Beauty”. Doświadczenie zdobyte w Polsce i w Londynie pozwala Pani Annie oferować szereg usług, indywidualnie skierowanych do klienta z dbałością o niego w całości.

 

 

 

– Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem, wiedzę z dziedziny kosmetyki, wizażu i stylizacji włosów. Ponad 20 lat temu ukończyłam pierwszą w Polsce szkołę wizażu Luizy Lenartowicz. Wiedzę tę poszerzyłam ucząc się z pasją technik strzyżeń i koloryzacji u uznanych stylistów z Polski i zagranicy – mówi Anna Zawrzykraj.

 

Promocja sztuki to, po fryzjerstwie i kosmetologii, kolejna pasja Anny Zawrzykraj. Stworzyła Galerię Groovy Wellness Hause, która jest połączeniem trzech form: Relaksu, Beauty i  Sztuki.

W Galerii Groovy prezentowane są wystawy artystów, odbywają się także koncerty i inne wydarzenia – Galeria Groovy to miejsce, Anna Zawrzykraj stworzyła i prowadzi od lat z myślą o promowaniu sztuki i kultury. Miejsce to jest nieprzypadkowe, oddaje bliską mi filozofię spa&wellness.

 

Swoje prace wystawiali tu w obecnym miejscu:

Izabela Banaszkiewicz – „Muzyczne portrety” (fotografia, 2012 r.),

Mariusz Szmerdt – „Monochromatyczne malarstwo japońskie” (malarstwo, 2013 r.),

Małgorzata Mizera-Króliszewska – „Psychodelicznie” (malarstwo, 2014 r.),

Bebe Frączek (malarstwo, 2021 r.),

Anita Grobelak – „Kobiecość zilustrowana” (malarstwo, 2021 r.)

Julia i Marian Panek – ,,Duo color ” (malarstwo, 2022)

Małgorzata Kozakowska (fotografia ,2023)

 

Galeria Groovy  istnieje od września 2005 roku, wcześniej znana jako salon Laurent.  Na co dzień  świadczy usługi stylizacji włosów i wizażu, kosmetyki twarzy i ciała oraz  spa&wellness.  Można tu nabyć prace artystów, autorską biżuterię, kolekcje projektantów mody i inne  akcesoria sztuki użytkowej.

 

 

Zapraszamy udziału w konkursie!

 

Do wygrania jedna z trzech usług oferowanych przez Annę Zawrzykraj:

 

 

  1. AUTORSKA MANUALNA TERAPIA MODELUJĄCA TWARZ

 

  1. CACI – NIECHIRURGICZNY LIFTING

 

  1. DOBÓR FRYZURY I STRZYŻENIE WŁOSÓW

 

Zasady konkursu:

  1. Polubienie dwóch profilów na Facebooku: Galerii Groovy Wellness Hause i Gazety Częstochowskiej.
  2. Udostępnienie postu dotyczącego konkursu.
  3. Oznaczenie w komentarzach 3 znajomych.

 

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone 22 lutego 2024 roku (w wydaniu papierowym i na Fan Page Gazety Częstochowy).

Rozstrzygniecie konkursu 22.02.2024

i tutaj logo gazety Częstochowskiej.

:

 

Do wygrania w konkursie trzy nagrody

Walentynka dla wszystkich uczestnikow 30% rabatu na zabiegi ,,Caci,,

 

Więcej informacji o Galerii Groovy i oferowanych zabiegach na:

 

Facebook: Galeria Groovy Wellness Hause

 

Instagram: @galeriagroovywellnesshouse

 

galeriagroovy-wellnesshouse.booksy.com ok

 

Kontakt tel. 606 301 906

 

 

 

 

OPIS NAGRÓD:

 

1.MANUALNA TERAPIA MODELUJĄCA TWARZ

 

 

20 lat praktyki z masażem opracowanym  przez chirurga -plastyka i  francuską markę Talgo oraz  wiedza i praktyka z Systemem CACI pozwoliły mi stworzyć AUTORSKI MANUALNY  LIFTING TWARZY

Jest to połączenie masażu ,który przebiega wzdłuż mięśni twarzy i stymulując ich pamięć. To jedyny masaż ,który zapewnia jednoczesne odmłodzenie skóry i ujędrnienie mięśni.

Ma na celu tonizację, lifting oraz reedukację mięśni twarzy – odwraca ich starzenie i niweluje wiotkość. Pomaga skutecznie poprawić owal twarzy, wykonturować ją oraz spłycić zmarszczki czy bruzdy na  czole ,w koło oczu czy ust.

Wygładza oraz przyspieszeniu rozkładanie tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka – efekt modelowania owalu twarzy.

Skutecznie też usuwa migreny, ból głowy i jej przyczynę np. zbyt często zaciśnięte mięśnie  żuchwy.

 

 

2.CACI – NIECHIRURGICZNY LIFTING

 

To nieinwazyjna technologia ,zapewnia jednoczesne odmłodzenie skóry i ujędrnienie twarzy. Zabieg ten wykorzystuje impulsy mikroprądów, do nieinwazyjnego liftingu twarzy oraz terapię światłem LED w celu poprawy elastyczności skóry oraz zmniejszenia drobnych bruzd i zmarszczek. Ujędrnia twarz i nadaje skórze młodzieńczy, świeży, pełen blasku wygląd. Jest to jedyna taka technologia na rynku, rozwijana i doskonalona od kilkunastu lat. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom zabieg jest bezbolesny, a wręcz przyjemny. Ma na celu tonizację, lifting oraz reedukację mięśni twarzy – odwraca ich starzenie i niweluje wiotkość. Pomaga skutecznie poprawić owal twarzy, wykonturować ją oraz spłycić drobne zmarszczki czy bruzdy. Dodatkowe funkcjonalności urządzenia wspomagają także terapie skóry wrażliwej, odwodnionej trądzikowej i problematycznej.

Zabiegi Caci często są określane jako „tajemnica piękna czerwonego dywanu”. Przyciągnęły imponujące sławy, w tym członków rodziny królewskiej, gwiazdy filmowe, supermodelki, prezenterów tv, redaktorów działów mody i wizażystów z całego świata. niektórzy z nich to; Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Michelle Collins, Kim Kardashian, Linda Evangelista,Lisa Snowdon,Sadie Frost,Anthea Turner.
Oryginalny zabieg CACI® jest dostępny w najlepszych SPA oraz klinikach medycyny estetycznej na całym świecie .

 

3.Dobór fryzury i strzyżenia włosów

 

Poprzedza studium twarzy, sylwetki, analiza koloru skóry, oczu i włosów oraz osobowości klienta. Nowe techniki i trendy w modzie są obecne, ale nie narzucane, utrzymane w zgodzie z charakterem osoby i jej życzeniem .

 

Anna Zawrzykraj

wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem, wiedzę z dziedziny kosmetyki, wizażu, stylizacji.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *