W czwartek i piątek na Politechnice XI konferencja naukowa “Nowa normalność gospodarcza – firmy rodzinne i nierodzinne wobec współczesnych wyzwań zarządzania”


W dniach 20-21 października na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbędzie się XI konferencja naukowa “Nowa normalność gospodarcza – firmy rodzinne i nierodzinne wobec współczesnych wyzwań zarządzania”.

Funkcjonowanie biznesu, społeczeństwa i państwa w obliczu nasilającej niepewności i nieprzewidywalnych zmian nie napawa optymizmem. Wszyscy muszą odnaleźć się w nowej normalności gospodarczej. Uczestnicy konferencji zastanowią się na tym, jakie trwałe skutki spowodują wymuszone zewnętrznie zmiany organizacyjne, które praktyki i zachowania powinny zostać z nami na zawsze i czy potrafimy wyciągnąć wnioski z tego, czego nauczyliśmy się w ostatnim czasie.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami świata nauki, biznesu i samorządów. Konferencja przełamuje kanony spotkań naukowych, otwierając się na rozwój interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy między wszystkimi uczestnikami rynku. Poza naukowymi prelekcjami będzie możliwość wysłuchania praktyków biznesu.

W gronie prelegentów i panelistów znajdują się:
– dyrektor Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing Łukasz Górecki,
– kierownik Invest in Czestochowa Anna Tymoshenko,
– prezes CKM Włókniarz Michał Świącik,
– prezeska Polskiego Centrum Heurystyki Kamila Grochowina,
– doradca programu Google Firmy Jutra Ewa Wójcik,
– dr Andrzej Marjański – Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu,
– dyrektor Marketing Klimas Wkręt-Met Maciej Strychalski,
– dyrektor Digital Passion P.S.A. Robert Wojtachnik,
– Jarosław T. Dawid – Kancelaria Dawid & Partners – Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k.

Organizatorem konferencji naukowej z cyklu #KonferencjaWyzwania2022 jest Katedra Zarządzania i Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, która po raz 11. organizuje spotkanie przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządów. Tematyka konferencji co roku dopasowana jest do zmian zachodzących na rynku. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

źródło: UM Częstochowa

MS

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *