Czuwanie Archidiecezji Częstochowskiej na Jasnej Górze – 11 listopada 2020 r.


Tradycyjnie, w nocy z 11 na 12 dnia każdego miesiąca, Archidiecezja Częstochowska podejmuje modlitewne czuwanie w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.

W związku z obostrzeniami dotyczącymi ilości osób w kościołach, w najbliższym czuwaniu na Jasnej Górze w dniu 11 listopada, będą brali udział tylko członkowie grupy prowadzącej czuwanie.

Pozostałych wiernych zapraszamy do łączności duchowej przez pośrednictwo Radia Jasna Góra oraz kanału YouTube Jasnej Góry.

 

ARCYBISKUP
DR WACŁAW DEPO METROPOLITA CZĘSTOCHOWSKI
MYŚLI APELOWE
Podczas Zwiastowania, jak również przy tajemnicy Bożego Narodzenia występuje Osoba Ducha Świętego działająca, jako Miłość Ojca i Syna. Dlatego przyzywamy Go dzisiaj, w czasach szczególnego zamętu, nie
Podziel się:

1 komentarz

  • Elżbieta pisze:

    Przepraszam zadaję sobie wciąż to pytanie czemu księża mówią o ustaniu pandemi skoro nie ma żadnej pandemii są przypadki zachorowań ale to nie jest pandemia wiemy o tym Rzym większość chorych którzy podobno umarli na koronawirusa co ma wpisane przyczyna zgonu koronawirus i choroby współistniejące zabezpieczenie się w razie czego bo dobrze wiedzą że to nie jest koronawirus a księża nie powinni mówić prosimy o ustanie pandemi tylko prosimy aby ludziom otworzyły się oczy na kłamstwa które są nam wciskane nawet przez telewizję

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *