Najpiękniejsi na Jurze w Galerii Jurajskiej


W sobotę 29 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się wybory Miss Nastolatek oraz Miss i Mistera Ziemi Jurajskiej. Imprezę poprowadzi Ewa Szabatin – znana tancerka, uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”. Przerwy pomiędzy pokazami umilą występy taneczne i wokalne.

W najbliższą sobotę (29 maja) o godz. 17.00 w Galerii Jurajskiej w Częstochowie rozpocznie się finał wyborów Miss Nastolatek oraz Miss i Mistera Ziemi Jurajskiej. Na scenie zaprezentuje się 25 najpiękniejszych mieszkanek i mieszkańców Częstochowy i okolic, wyłonionych w marcu i kwietniu br. podczas specjalnych castingów Zwyciężczyni i zwycięzca konkursu będą reprezentować region częstochowski w ogólnokrajowych wyborach Miss i Mistera Polski.
Podczas prezentacji kandydatek do tytułu Miss oraz Miss Nastolatek będzie można obejrzeć najnowsze kolekcje marek: C&A, Peek&Cloppenburg, Preety Girl, Triumph, Cubus, Donna, Motivi oraz Kazar. Z kolei panowie zaprezentują się w strojach marek: Jackpot&Cottonfield, Big Star, Peek&Cloppenburg oraz Lavard.
Wśród partnerów wydarzenia są również: Sephora, Hair Coif, Filmann, Glitter, Ochnik i Superpharm.
Imprezę poprowadzi Ewa Szabatin – tancerka, której występy można było zobaczyć m.in. w trzech edycjach programu „Taniec z gwiazdami”. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji pomiędzy prezentacjami kolejnych kandydatek i kandydatów. Na scenie wystąpi Mateusz Ziółko oraz zespół „Electra” – uczestnicy popularnego programu „Mam talent”.

r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *