NAJŁADNIEJSZE MISIE NAGRODZONE!


We wtorek 21 lipca przed Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju odbyło się wręczenie nagród autorom najładniejszych prac w Gminnym Konkursie Plastycznym dla Dzieci na Najładniejszy Portret Misia/Najładniejszego Ulepionego Misia.

 

W pięknych okolicznościach przyrody mieliśmy przyjemność spotkać się z laureatami konkursu plastycznego na najładniejszego misia. W oficjalnym wręczeniu nagród, na placu przed GOK, udział wzięła również wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak, która wraz z dyrektor GOK Magdaleną Ryziuk-Wilk, wręczała nagrody małym artystom.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: I – 5-6 latki i II – kl. I-III SP i miał charakter online – uczestnicy przesyłali wyłącznie zdjęcia przygotowanych przez siebie prac, które przedstawiały portret lub figurkę misia (lub ulubionej przytulanki).

Jury w składzie: Barbara Pińczyńska – artysta plastyk, Klaudia Zalega – plastyk i Ewelina Kustra – plastyk przyznało następujące nagrody:

portret misia/przytulanki

kategoria 5-6 latki

I miejsce – Alicja Kocznur (6 lat), II miejsce – Zuzanna Czerwik (5 lat), III miejsce – Marcelina Klimczyk (6 lat);

kategoria kl. I-III SP

I miejsce – Julia Kamińska (7 lat), II miejsce Nina Matyja (8 lat), III miejsce – Maja Szlachta  (7 lat), wyróżnienia: Karolina Dębska (7,5 lat), Kinga Boroń (8 lat), Fabian Kuziorowicz (7 lat);

figurka misia/przytulanki

kategoria 5-6 latki

I miejsce – Alicja Niemczyk (5 lat), II miejsce – Nikodem Haładus (5 lat);

kategoria kl. I-III SP

I miejsce – Aleksandra Gajzner (7 lat), II miejsce – Julia Matyja (9 lat).

Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe książeczki i słodkie, uwielbiane przez dzieci, misie Haribo. Były gratulacje i „żółwik”.

Na zakończenie wójt Gminy Poraj – K. Kaźmierczak i dyrektor GOK – M. Ryziuk-Wilk złożyły dzieciom życzenia wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji i zachęciły do brania udziału w konkursach organizowanych przez GOK.

Małym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *