Kolejna porażka “dwójki”

Rezerwy Rakowa Częstochowa przegrały w sobotę, 4.listopada br. na wyjeździe z GKS Pniówkiem 74′ Pawłowice Śląskie, aż 0:3 w spotkaniu piętnastej serii gier trzeciej ligi, grupy trzeciej. Dla podopiecznych Michała Pulkowskiego to już dziesiąta, ligowa porażka w bieżącej kampanii.

O porażce drugiego zespołu Rakowa Częstochowa zadecydowało osiem minut w drugiej części spotkania, kiedy to gospodarze zdobyli trzy gole.

Najpierw w 56.minucie meczu Kacpra Bieszczada pokonał Dawid Weis. Następnie na listę strzelców w ekipie prowadzonej przez Kamila Rakoczego wpisali się jeszcze Dawid Hanzel (62′) i Damian Warnecki w 64.minucie, kiedy to wychowanek GKS-u Bełchatów jak się później okazało, ustalił wynik spotkania.

Tym samym Raków II Częstochowa przegrał na wyjeździe z GKS Pniówkiem 74′ Pawłowice Śląskie, 0:3 w spotkaniu piętnastej serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi, grupy trzeciej. Drugi zespół “Czerwono – niebieskich” po tej porażce ma na swoim koncie zaledwie dziewięć “oczek” i zajmuje w tabeli, przedostatnią siedemnastą lokatę, tracąc na ten moment pięć punktów do bezpiecznej lokaty, zajmowanej obecnie przez Agencję Inwestycyjną KS Stilon Gorzów Wielkopolski.

Kolejne ligowe spotkanie częstochowianie rozegrają w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości. O godzinie 17:00 zmierzą się na wyjeździe z zajmującym siódmą lokatę, MKS-em Kluczbork. To spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Kluczborku przy ulicy Sportowej 7. Mecz “na żywo” w systemie PPV pokaże Telewizja Śląskie.TV Drużyna z województwa opolskiego ma na swoim koncie 23.punkty.

04.11.2023, g.14:00: Pawłowice Śląskie (Stadion GKS Pniówka 74′ Pawłowice Śląskie):

GKS Pniówek 74′ Pawłowice Śląskie – RKS Raków II Częstochowa 3:0, (0:0),