Cleo zaśpiewa w Częstochowie!


W piątek, 24.września br. o godzinie 19:00 w Hali Sportowej Częstochowa ze swoim koncertem wystąpi Cleo! Koncert pod nazwą “Supernova” będzie promował Jej trzecią płytę!

Cleo to niezwykle utalentowana wokalistka i autorka wielu tekstów. W 2013 roku wydała swój pierwszy singiel pod tytułem “My Słowianie”, który cieszy się ponad 100 milionami wyświetleń Nagrała go wspólnie z Donatanem i od tego momentu zaczęła się jej wielka popularność.

Następnie w 2014 płyta Cleo wydała płytę pod nazwą :  HIPER/CHIMERA, która  stała się potrójną platyną. W 2016 Artystka wydała kolejną płytę, która jeszcze w przedsprzedaży zyskała status złotej płyty i kilka miesięcy później stała się podwójną platyną.

Natomiast w 2019 roku jej wielki przebój pod tytułem Za krokiem krok” stał się Przebojem lata RMF FM i Polsatu! Utwory Cleo są regularnie prezentowane w wielu stacjach radiowych.

Cleo ma w swoim dorobku trzy albumy studyjne: “Hiper/Chimera” (2014; z Donatanem); “Bastet” (2016) i “superNOVA” (2020). 10 września br. ukaże się jej najnowsza, czwarta płyta “vinyLOVA”.

Częstochowski koncert Cleo odbędzie się w nadal obowiązującym reżimie sanitarnym, czyli przy obecnych obostrzeniach miejsca na Hali Sportowej Częstochowa będą mogły być wypełnione na tę chwilę w liczbie 50%, podczas całego koncertu będzie też obowiązek zakrywania ust i nosa. 

Ceny biletów na to wydarzenie kształtują się w cenach : 70,00 zł – 800,00 zł. Z tym że bilet w cenie 800, 00 złotych to tzw. Pakiet SuperViP, który zawiera:

– zaproszenie na koncert do Strefy Super VIP 

– uczestnictwo w Meet&Greet ( po koncercie ) 

– pamiątkowe zdjęcie z Cleo 

– unikatowy pakiet  gadżetów FANowskich

Bilety są dostępne na stronach internetowych https://kulturairozrywka.pl/czestochowa-cleo-supernova/wydarzenie/38957 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/55518/Cz%C4%99stochowa/Cleo/ 

 W imieniu organizatorów oraz samej wokalistki, bardzo serdecznie zapraszamy na koncert! 

Autor: Przemysław Pindor

Foto: Materiały prasowe organizatora 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *