XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW im. MARKA SZTOLCMANA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU


03.-17.02.2013r. – Kłobuck

I) TERMIN I MIEJSCE

03.02.2013r. – I i II Turniej Eliminacyjny – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku
10.02.2013r. – III i IV Turniej Eliminacyjny – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku
17.02.2013r. – Turniej Finałowy – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku

II) PATRONAT HONOROWY

Poseł na Sejm RP Grzegorz Sztolcman
Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak
Starosta Kłobucki Roman Minkina

III) PATRONAT MEDIALNY

Telewizja Katowice
Radio Katowice
Gazeta Kłobucka
Dziennik Zachodni w Kłobucku
Portal internetowy: www.wklobucku.pl
Portal internetowy: www.sport.czest.pl
Portal internetowy: www.astar.czest.pl
Portal internetowy: www.grommiedzno.futbolowo.pl

IV) ORGANIZATORZY

Zarząd Powiatu Kłobuckiego
ULKS Herkules Truskolasy

V) WSPÓŁORGANIZATORZY

Miasto i Gmina Kłobuck
Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku
Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach
Gimnazjum w Kłobucku

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

TURNIEJE ELIMINACYJNE

03.02.-10.02.2013 – KŁOBUCK

I) Turniej Eliminacyjny – 03.02.2013 – 10.00

1. Junior Szarlejka
2. Liswarta Krzepice
3. Oksza Łobodno
4. Płomień Przystajń

II) Turniej Eliminacyjny – 03.02.2013 – 14.00

1. Grom Miedźno
2. Romtrans Miedźno
3. Amator Golce
4. Liswarta Popów

III) Turniej Eliminacyjny – 10.02.2013 – 10.00

1. Znicz Kłobuck
2. KS Panki
3. Błękitni Libidza
4. Sparta Nowa Wieś

IV) Turniej Eliminacyjny – 10.02.2013 – 13.30

1. Sokół Wręczyca Wielka
2. Huragan Jezioro
3. Koral Kłobuck
4. Maraton Waleńczów
5. Pogoń Kamyk
6.

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

10.02.2013

III TURNIEJ ELIMINACYJNY

UCZESTNICY:

1. MLKS ZNICZ KŁOBUCK (Klasa okręgowa)

2. KS PANKI (Klasa okręgowa)

3. LKS BŁĘKITNI LIBIDZA (A klasa, grupa I)

4. LKS SPARTA NOWA WIEŚ (B klasa, grupa I)

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

III TURNIEJ ELIMINACYJNY – 10.02.2013r. – KŁOBUCK

UCZESTNICY
L.p. Drużyna
1 ZNICZ KŁOBUCK
2 KS PANKI
3 BŁĘKITNI LIBIDZA
4 SPARTA NOWA WIEŚ

PLAN MINUTOWY – ELIMINACJE GRUPOWE
Nr meczu Godzina Kolejność Pomiędzy
1 10:00 1-2 Znicz Kłobuck 0-5 KS Panki
2 10:25 3-4 Błękitni Libidza 2-3 Sparta Nowa Wieś
3 10:55 1-3 Znicz Kłobuck 3-2 Błękitni Libidza
4 11:20 2-4 KS Panki 2-2 Sparta Nowa Wieś
5 11:50 1-4 Znicz Kłobuck 4-0 Sparta Nowa Wieś
6 12:15 2-3 KS Panki 7-2 Błękitni Libidza

Drużyna 1 2 3 4 Mecze Punkty Bramki + Bramki –
1 0:5 3:2 4:0 3 6 7 7
2 5:0 7:2 2:2 3 7 14 4
3 2:3 2:7 2:3 3 0 6 13
4 0:4 2:2 3:2 3 4 5 8

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki + Bramki –
1 KS PANKI 3 7 14 4
2 ZNICZ KŁOBUCK 3 6 7 7
3 Sparta Nowa wieś 3 4 5 8
4 Błękitni Libidza 3 0 6 13

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO
L.p. Klasyfikacja Nazwisko i imię Klub Sportowy
1 Najlepszy strzelec Krawczyk Marcin KS Panki 6 bramek
2 Najlepszy bramkarz Malina Andrzej Znicz Kłobuck
3 Najlepszy obrońca Hyra Arkadiusz KS Panki
4 Najlepszy piłkarz Krawczyk Marcin KS Panki
5 Piłkarskie „odkrycie” Chrzęstek Jakub KS Panki

NAJLEPSZA „PIĄTKA” I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO
L.p. Nazwisko i imię Klub Sportowy
1 Malina Andrzej Znicz Kłobuck
2 Krawczyk Marcin KS Panki
3 Hyra Arkadiusz KS Panki
4 Chrzęstek Jakub KS Panki
5 Rokosa Jacek Znicz Kłobuck

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

03.-17.02.2013r. – Kłobuck

I) TERMIN I MIEJSCE

03.02.2013r. – I i II Turniej Eliminacyjny – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku
10.02.2013r. – III i IV Turniej Eliminacyjny – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku
17.02.2013r. – Turniej Finałowy – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku

II) PATRONAT HONOROWY

Poseł na Sejm RP Grzegorz Sztolcman
Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak
Starosta Kłobucki Roman Minkina

III) PATRONAT MEDIALNY

Telewizja Katowice
Radio Katowice
Gazeta Kłobucka
Dziennik Zachodni w Kłobucku
Portal internetowy: www.wklobucku.pl
Portal internetowy: www.sport.czest.pl
Portal internetowy: www.astar.czest.pl
Portal internetowy: www.grommiedzno.futbolowo.pl

IV) ORGANIZATORZY

Zarząd Powiatu Kłobuckiego
ULKS Herkules Truskolasy

V) WSPÓŁORGANIZATORZY

Miasto i Gmina Kłobuck
Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku
Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach
Gimnazjum w Kłobucku

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

TURNIEJE ELIMINACYJNE

03.02.-10.02.2013 – KŁOBUCK

I) Turniej Eliminacyjny – 03.02.2013 – 10.00

1. Junior Szarlejka
2. Liswarta Krzepice
3. Oksza Łobodno
4. Płomień Przystajń

II) Turniej Eliminacyjny – 03.02.2013 – 14.00

1. Grom Miedźno
2. Romtrans Miedźno
3. Amator Golce
4. Liswarta Popów

III) Turniej Eliminacyjny – 10.02.2013 – 10.00

1. Znicz Kłobuck
2. KS Panki
3. Błękitni Libidza
4. Sparta Nowa Wieś

IV) Turniej Eliminacyjny – 10.02.2013 – 13.30

1. Sokół Wręczyca Wielka
2. Huragan Jezioro
3. Koral Kłobuck
4. Maraton Waleńczów
5. Pogoń Kamyk
6.

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

10.02.2013

III TURNIEJ ELIMINACYJNY

UCZESTNICY:

1. MLKS ZNICZ KŁOBUCK (Klasa okręgowa)

2. KS PANKI (Klasa okręgowa)

3. LKS BŁĘKITNI LIBIDZA (A klasa, grupa I)

4. LKS SPARTA NOWA WIEŚ (B klasa, grupa I)

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

III TURNIEJ ELIMINACYJNY – 10.02.2013r. – KŁOBUCK

UCZESTNICY
L.p. Drużyna
1 ZNICZ KŁOBUCK
2 KS PANKI
3 BŁĘKITNI LIBIDZA
4 SPARTA NOWA WIEŚ

PLAN MINUTOWY – ELIMINACJE GRUPOWE
Nr meczu Godzina Kolejność Pomiędzy
1 10:00 1-2 Znicz Kłobuck 0-5 KS Panki
2 10:25 3-4 Błękitni Libidza 2-3 Sparta Nowa Wieś
3 10:55 1-3 Znicz Kłobuck 3-2 Błękitni Libidza
4 11:20 2-4 KS Panki 2-2 Sparta Nowa Wieś
5 11:50 1-4 Znicz Kłobuck 4-0 Sparta Nowa Wieś
6 12:15 2-3 KS Panki 7-2 Błękitni Libidza

Drużyna 1 2 3 4 Mecze Punkty Bramki + Bramki –
1 0:5 3:2 4:0 3 6 7 7
2 5:0 7:2 2:2 3 7 14 4
3 2:3 2:7 2:3 3 0 6 13
4 0:4 2:2 3:2 3 4 5 8

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki + Bramki –
1 KS PANKI 3 7 14 4
2 ZNICZ KŁOBUCK 3 6 7 7
3 Sparta Nowa wieś 3 4 5 8
4 Błękitni Libidza 3 0 6 13

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO
L.p. Klasyfikacja Nazwisko i imię Klub Sportowy
1 Najlepszy strzelec Krawczyk Marcin KS Panki 6 bramek
2 Najlepszy bramkarz Malina Andrzej Znicz Kłobuck
3 Najlepszy obrońca Hyra Arkadiusz KS Panki
4 Najlepszy piłkarz Krawczyk Marcin KS Panki
5 Piłkarskie „odkrycie” Chrzęstek Jakub KS Panki

NAJLEPSZA „PIĄTKA” I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO
L.p. Nazwisko i imię Klub Sportowy
1 Malina Andrzej Znicz Kłobuck
2 Krawczyk Marcin KS Panki
3 Hyra Arkadiusz KS Panki
4 Chrzęstek Jakub KS Panki
5 Rokosa Jacek Znicz Kłobuck

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

03.-17.02.2013r. – Kłobuck

I) TERMIN I MIEJSCE

03.02.2013r. – I i II Turniej Eliminacyjny – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku
10.02.2013r. – III i IV Turniej Eliminacyjny – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku
17.02.2013r. – Turniej Finałowy – hala sportowa Gimnazjum w Kłobucku

II) PATRONAT HONOROWY

Poseł na Sejm RP Grzegorz Sztolcman
Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak
Starosta Kłobucki Roman Minkina

III) PATRONAT MEDIALNY

Telewizja Katowice
Radio Katowice
Gazeta Kłobucka
Dziennik Zachodni w Kłobucku
Portal internetowy: www.wklobucku.pl
Portal internetowy: www.sport.czest.pl
Portal internetowy: www.astar.czest.pl
Portal internetowy: www.grommiedzno.futbolowo.pl

IV) ORGANIZATORZY

Zarząd Powiatu Kłobuckiego
ULKS Herkules Truskolasy

V) WSPÓŁORGANIZATORZY

Miasto i Gmina Kłobuck
Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku
Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach
Gimnazjum w Kłobucku

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

TURNIEJE ELIMINACYJNE

03.02.-10.02.2013 – KŁOBUCK

I) Turniej Eliminacyjny – 03.02.2013 – 10.00

1. Junior Szarlejka
2. Liswarta Krzepice
3. Oksza Łobodno
4. Płomień Przystajń

II) Turniej Eliminacyjny – 03.02.2013 – 14.00

1. Grom Miedźno
2. Romtrans Miedźno
3. Amator Golce
4. Liswarta Popów

III) Turniej Eliminacyjny – 10.02.2013 – 10.00

1. Znicz Kłobuck
2. KS Panki
3. Błękitni Libidza
4. Sparta Nowa Wieś

IV) Turniej Eliminacyjny – 10.02.2013 – 13.30

1. Sokół Wręczyca Wielka
2. Huragan Jezioro
3. Koral Kłobuck
4. Maraton Waleńczów
5. Pogoń Kamyk
6.

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

im. MARKA SZTOLCMANA

10.02.2013

III TURNIEJ ELIMINACYJNY

UCZESTNICY:

1. MLKS ZNICZ KŁOBUCK (Klasa okręgowa)

2. KS PANKI (Klasa okręgowa)

3. LKS BŁĘKITNI LIBIDZA (A klasa, grupa I)

4. LKS SPARTA NOWA WIEŚ (B klasa, grupa I)

XIII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

III TURNIEJ ELIMINACYJNY – 10.02.2013r. – KŁOBUCK

UCZESTNICY
L.p. Drużyna
1 ZNICZ KŁOBUCK
2 KS PANKI
3 BŁĘKITNI LIBIDZA
4 SPARTA NOWA WIEŚ

PLAN MINUTOWY – ELIMINACJE GRUPOWE
Nr meczu Godzina Kolejność Pomiędzy
1 10:00 1-2 Znicz Kłobuck 0-5 KS Panki
2 10:25 3-4 Błękitni Libidza 2-3 Sparta Nowa Wieś
3 10:55 1-3 Znicz Kłobuck 3-2 Błękitni Libidza
4 11:20 2-4 KS Panki 2-2 Sparta Nowa Wieś
5 11:50 1-4 Znicz Kłobuck 4-0 Sparta Nowa Wieś
6 12:15 2-3 KS Panki 7-2 Błękitni Libidza

Drużyna 1 2 3 4 Mecze Punkty Bramki + Bramki –
1 0:5 3:2 4:0 3 6 7 7
2 5:0 7:2 2:2 3 7 14 4
3 2:3 2:7 2:3 3 0 6 13
4 0:4 2:2 3:2 3 4 5 8

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki + Bramki –
1 KS PANKI 3 7 14 4
2 ZNICZ KŁOBUCK 3 6 7 7
3 Sparta Nowa wieś 3 4 5 8
4 Błękitni Libidza 3 0 6 13

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO
L.p. Klasyfikacja Nazwisko i imię Klub Sportowy
1 Najlepszy strzelec Krawczyk Marcin KS Panki 6 bramek
2 Najlepszy bramkarz Malina Andrzej Znicz Kłobuck
3 Najlepszy obrońca Hyra Arkadiusz KS Panki
4 Najlepszy piłkarz Krawczyk Marcin KS Panki
5 Piłkarskie „odkrycie” Chrzęstek Jakub KS Panki

NAJLEPSZA „PIĄTKA” I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO
L.p. Nazwisko i imię Klub Sportowy
1 Malina Andrzej Znicz Kłobuck
2 Krawczyk Marcin KS Panki
3 Hyra Arkadiusz KS Panki
4 Chrzęstek Jakub KS Panki
5 Rokosa Jacek Znicz Kłobuck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *