Kolejny sklep eobuwie.pl i MODIVO


Już od 12 października goście Galerii Jurajskiej w Częstochowie w ramach  przestrzeni sklepu eobuwie.pl będą mogli skorzystać również z szerokiej oferty produktów Modivo. W sklepie znajdą się nowoczesne strefy interaktywnych przymierzalni, skaner esize.me, a klientów powita interaktywny robot Pepper.

Nowy, wspólny koncept sklepu eobuwie.pl i MODIVO dostarcza wyjątkowych doświadczeń zakupowych. Wyboru produktów w sklepie będzie można dokonać za pomocą 46 nowoczesnych tabletów,a ubrania z asortymentu MODIVO  przymierzyć w 4 interaktywnych przymierzalniach.  Będą w nich  czekać wcześniej wybrane produkty oraz szafa i tablet, co pozwoli  podjąć ostateczną decyzję co do zakupu.  Na miejscu w sklepie klienci mogą wybierać spośród 21000 par butów oraz 500 produktów z oferty galanterii i akcesoriów, natomiast produkty Modivo dostępne są tylko w usłudze Rezerwuj i Przymierz.

DSC03166.jpg

Niezwykle wygodna usługa Rezerwuj i Przymierz, pozwala na przymierzenie zarezerwowanych wcześniej produktów  nawet już 24 h po ich zamówieniu. Klienci w dowolnym momencie mogą zamówić do sklepu artykuły z oferty online eobuwie.pl oraz MODIVO. a kiedy zamówienie będzie skompletowane, otrzymają powiadomienie SMS.

DSC03145.jpg
W sklepie dostępne  jest urządzenie esize.me – specjalny skaner, który wykonuje  skan 3D  stóp, co pozwala na dokładne dopasowanie obuwia  podczas zakupów. Wystarczy zrobić to tylko raz, ponieważ skan zostaje przypisany do konta klienta. Niewątpliwą atrakcją  zarówno dla młodszych jak i starszych klientów jest robot humanoidalny Pepper, który pomaga w odbiorze zamówienia i służy radą przy zakupach.

Sklep sklep o powierzchni  719,40  m2  w galerii handlowej Jurajska w Częstochowie zlokalizowany jest na parterze  i jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10-22.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *