Policjanci dla Amelki


Częstochowscy policjanci zagrali w turnieju charytatywnym dla Amelki Sokołowskiej, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Zajęli pierwsze miejsce, a puchar przekazali Komendantowi Miejskiemu Policji w Częstochowie młodszemu inspektorowi Dariuszowi Kiedrzynowi.

W ubiegłą niedzielę w Złotym Potoku odbył się turniej charytatywny organizowany przez Urząd Gminy w Janowie wspólnie z Klubem Sportowym „Złoty Potok”. Celem turnieju było zebranie pieniędzy na leczenie 7-letniej Amelki Sokołowskiej chorującej od urodzenia na mózgowe porażenie dziecięce. W turnieju wystąpiła drużyna reprezentująca Komendę Miejską Policji w Częstochowie w składzie: komisarz Krzysztof Trzaskacz, młodszy aspirant Karol Chereźniak, młodszy aspirant Kamil Sowiński, młodszy aspirant Andrzej Bogucki, starszy sierżant Mateusz Kępka, sierżant sztabowy Mateusz Kyzioł, sierżant Arkadiusz Żmuda, która ostatecznie pokonała wszystkich przeciwników i zdobyła I miejsce.

Kapitan drużyny komisarz Krzysztof Trzaskacz wspólnie z zawodnikami oficjalnie przekazał zdobyty puchar Komendantowi Miejskiemu Policji w Częstochowie młodszemu inspektorowi Dariuszowi Kiedrzynowi, który pogratulował policjantom sukcesu i podziękował za zaangażowanie na rzecz potrzebującej wsparcia Amelki.

fot. KMP Częstochowa

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *