CZĘSTOCHOWA / Ukwiecone balkony do konkursu


Jeśli tylko mieszkamy w wielorodzinnym budynku na jednym z częstochowskich osiedli i lubimy żywe, ,,zielone” dekoracje tuż za swoim oknem, możemy zgłosić się do miejskiego konkursu na ,,Najładniej ukwiecony balkon 2020”. Czas na to jest do 21 sierpnia. 

 

Konkurs na ,,Najładniej ukwiecony balkon” ma na celu nagrodzenie najciekawszych rozwiązań w zakresie aranżacji balkonów/loggii z wykorzystaniem zieleni, kwiatów i innych naturalnych elementów dekoracyjnych. Adresowany jest do właścicielek i właścicieli ozdobionych wyłącznie żywą zielenią balkonów/loggii w budynkach wielorodzinnych na terenie miasta.

Aby wziąć udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10×15 lub w wersji elektronicznej) złożyć ją osobiście w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta  przy ul. Waszyngtona 5. Można też przesłać ją pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, aleja Najświętszej Maryi Panny 45a, 42-217 Częstochowa(z dopiskiem „KONKURS–BALKON”) lub mejlem na adres kps@czestochowa.um.gov.pl

Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www.czestochowa.pl (zakładka: Estetyka Miasta lub baner informacyjny), a także sprzed Odwachu koło Ratusza (czyli sprzed siedziby Wydziału Kultury, Promocji i SportuUM w godzinach jego pracy – od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30-15.30) oraz w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Waszyngtona 5.

Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne – 700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł brutto) za II oraz 400 zł (brutto) za III.

Zgłoszenia są przyjmowane do 21 sierpnia. W kolejnym etapie – od 24 do 27 sierpnia – oceni je komisja konkursowa. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas 28. Dni Częstochowy.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *